PS5 DualSense oyun kolu 1.349TL!

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 91
  • Görüntüleme 10B
PC tam desteği var zaten. Şu an sadece PS5 özel olan titreşimli geri dönüş bildirimi yok. Yoksa xb kolu ile aynı işleve sahip. Ekstra özelliğinden bazı oyunlarda yararlanılabiliyor sadece. O yüzden uyumsuzmuş gibi bahsediliyor.

O kolun olayı zaten haptic feedback eğer PC de destekleyebilirseler bu özelliği düşünmeden alınır.

O kolun olayı zaten haptic feedback eğer PC de destekleyebilirseler bu özelliği düşünmeden alınır.
COD için destekliyormuş mesela. Yavaş yavaş destek artacaktır. XB koluna karşılık şimdilik birkaç oyunun haptic feedback desteklemesi bile DualSense'in önde olması için yeterli bir sebep bence. XB kolunda o da yok :)

CoD için destekliyormuş mesela. Yavaş yavaş destek artacaktır. Xb koluna karşılık şimdilik birkaç oyunun haptic feedback desteklemesi bile DualSense'in ön planda olmasına yeterli bence. Xb kolunda o da yok :)

Trigger titreşimi var Xbox kolumda Forza oynarken çok güzel oluyor gaz fren triggerları hissiyatı güzel. Tabii Sony'den daha iyisini bekliyorum. :)

Trigger titreşimi var Xbox kolumda Forza oynarken çok güzel oluyor gaz fren triggerları hissiyatı güzel. Tabii Sony'den daha iyisini bekliyorum. :)
Ben de şu an XB1 kolu kullanıyorum ama DualSense daha ergonomik geliyor. Rafa kaldırırım büyük ihtimal yedek durur. Forza'da dengesiz araba kalkışları olmasa daha güzel hissettirebilirdi :)

1000TL'ye dualshock aldım 1 hafta önce. Bu kadar 🤡

Yeni konular

Geri
Yukarı