PS5 kutusu açılmadığı nasıl anlaşılır?

PS’in her neslini kullanmış biri olarak artık PS alınmasını tavsiye etmiyorum. İlla da alıcam derseniz garantisi faturası kutusu olan 1 yılı geçmemiş 2.el cihaz alın.
Hocam yanlış anlama ama her nesilde kullanmana rağmen sistemi nasıl kullanacağını öğrenememişsin. Oyunları pri veya sec olarak alıp, aldığın fiyata veya çok çok az altına tekrar geri satabiliyorsun. God of War Ragnarök kodu 300 TL civarına satılıyor mesela. Ragnarök ilk çıktığında ayrı hesap açıp oyunu 900 TL'ye satın aldım ve bitirdikten sonra tüm haklarıyla birlikte 700 TL'ye sattım. 200 TL'ye oynamış oldum yani. Kısaca sistemi kullanmayı bilirseniz oyunlar çok cüzi miktarlara oynanabiliyor.

Hocam yanlış anlama ama her nesilde kullanmana rağmen sistemi nasıl kullanacağını öğrenememişsin. Oyunları pri veya sec olarak alıp, aldığın fiyata veya çok çok az altına tekrar geri satabiliyorsun. God of War Ragnarök kodu 300 TL civarına satılıyor mesela. Ragnarök ilk çıktığında ayrı hesap açıp oyunu 900 TL'ye satın aldım ve bitirdikten sonra tüm haklarıyla birlikte 700 TL'ye sattım. 200 TL'ye oynamış oldum yani. Kısaca sistemi kullanmayı bilirseniz oyunlar çok cüzi miktarlara oynanabiliyor.
En ince detayına kadar biliyorum merak etmeyin. Kardeşlikle dahi uygun değil artık.

En ince detayına kadar biliyorum merak etmeyin. Kardeşlikle dahi uygun değil artık.
600 liralık Dead Island 2 sec 210 TL, 700 liralık Callisto Protocol tüm haklarıyla 250 TL, 900 liralık Hogwars Legacy pri 500 sec 400 TL civarlarında satılıyor. Bence fiyatlar gayet uygun hocam.

Usta ben PS5 alacağım ama şu an kafam karışık o zaman ben nereden alacağım PS5'i Media marka gidiyorum orada stok yok diyor ben nasıl bulacağım PS5'i.

Kardeşim cihazın diskli sürüm resmi fiyatı 17 bin dijital sürüm fiyatı 15 bin. Bu paraların üstü karaborsa ve kazıklanmadır Türkçe'si ben sana öyle diyeyim. Stok bekleyip vatan ya da Hepsisony gibi yerlerden alacaksın. Maalesef MediaMarkt ve Teknosa da karaborsa sistemine geçti. Yok beklemem dersen sen bilirsin.

Geri
Yukarı