PS5 menüsündeki oyun sayısı nasıl arttırılır?

Nd2009

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben PS5 üzerinde bugün yaşadığım bir problemi anlatmak istiyorum. Bugün 10 tane indirilmiş olan oyunum 11.oyunu indirmeye çalıştığımda başka bir oyun ana menüden kayboluyor. O kaybolan oyunu(indirilmiş kalıyor ama ana menüye yok) açtığımda başka bir oyun ana menüden kayboluyor. Bu sayı hep 10, ne yapmam lazım?

Merhaba,
Ben PS5 üzerinde bugün yaşadığım bir problemi anlatmak istiyorum. Bugün 10 tane indirilmiş olan oyunum 11.oyunu indirmeye çalıştığımda başka bir oyun ana menüden kayboluyor. O kaybolan oyunu(indirilmiş kalıyor ama ana menüye yok) açtığımda başka bir oyun ana menüden kayboluyor. Bu sayı hep 10, ne yapmam lazım?

Klasör oluşturabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 20220619_105114.jpg
    20220619_105114.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba,

Dostum şöyle bir seçenek var, hani oyun oynarken mesela FIFA'da menüyü açtığımız bir buton var adı sanırım share butonu, tuşun üzerinde yatay 3 çizgi var sen anladın dediğimi. Playstation‘un kendi menüsündeyken (oyunların dizili olduğu yeri söylüyorum.) O tuşa bas, daha sonra çıkan yerin en altında ana ekranda tut diye bir seçenek var, onu aktifleştir fakat bu 5 oyun ya da 5 uygulama ile sınırlı. Bir tek öyle yapabilirsin en azından benim bildiğim bu kadar.

Geri
Yukarı