PS5 mi alınmalı Series X mi?

Lockheed

Hectopat
Makaleler
19
Merhabalar, benim bilgisayar bayağı bir sorun çıkarmaya başladı. Eskiden olsa bol vaktim olduğundan dolayı uğraşırdım fakat şu an çok az boş vaktim var. Ve ben de bu boş vaktimi oyun oynayarak geçirmek istiyorum. Ve bunun için de konsollar daha mantıklı. Ben hayatımda konsol olarak sadece PS4 kullandım ve memnun sayılırım yani oyunculuk hayatıma bu saatten sonra konsollarla devam etmeyi düşünüyorum. Series X beni Gamepass ile cezbederken PS5 ise özel oyunlarıyla cezbediyor. Sizce yeni nesilde hangisi daha mantıklı? Bilgisayar al demeyin lütfen.

PS5 oyunları en az 500 lira olacağı için Xbox series X değilde Series S almak daha mantıklı olabilir. Microsoft'un yeni konsolunda aylık abone ile oyun oynayabilirsek güzel olur. Tabii ben alamayacağım ama alacaklar için iyi olur.

Hocam hemen söylemeyiz ki. İlk 3 ay sonra göreceğiz hangisinin daha iyi olduğunu. Belki Xbox yeni sürpriz exclusive oyun çıkarır? Veya PS5 yeni Gamepass tarzı abonelik sistemi getirir. Bilemeyiz.

O paraya masaüstöhöm öhöm. PS5 alın masanın üstüne koyarsınız.

Bence PS5, çünkü exclusive'leri gerçekten beni cezbediyor. Uncharted'ı, Last Of Us'u, Spiderman'i, God of War'ı vs.

Ama sizi o kadar cezbermiyor ise XBOX da alınabilir.

Şahsen benim için saydığım exclusive'ler konsolların silinmesini önleyen nadir şeylerden biri.

Merhabalar, benim bilgisayar bayağı bir sorun çıkarmaya başladı. Eskiden olsa bol vaktim olduğundan dolayı uğraşırdım fakat şu an çok az boş vaktim var. Ve ben de bu boş vaktimi oyun oynayarak geçirmek istiyorum. Ve bunun için de konsollar daha mantıklı. Ben hayatımda konsol olarak sadece PS4 kullandım ve memnun sayılırım yani oyunculuk hayatıma bu saatten sonra konsollarla devam etmeyi düşünüyorum. Series X beni Gamepass ile cezbederken PS5 ise özel oyunlarıyla cezbediyor. Sizce yeni nesilde hangisi daha mantıklı? Bilgisayar al demeyin lütfen.
Maddi problemim yok derseniz Playstation 5 almanızı öneririm ancak ortalık malum. Bende Playstation oyuncusuyum 2'den beri her konsolunu kullandım ve özel oyunlar benim için her şey. Zaten diğer oyunları çoğunlukla PC'den oynuyorum. Önerim PS5 ancak buranın şartlarına göre en uygunu Xbox Series konsolları.

Açıkçası PS5 özel oyunlarıyla mest ederken Xbox Game Pass ile mest ediyor. Ancak burada şöyle bir durum var. PlayStation sektöründe takas çok daha fazla oluyor. Yani bir spotçudan disk al-sat yaparken ortalama 40-50 TL gibi bir rakam ödeniyor.

Geri
Yukarı