PS5 Plus Deluxe veya extra

Casper_S

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Konsol tarafında pek yeni sayılırım, Mart ayında Xbox Series S almıştım rahat geldi bana :) bir süredir bendekini kardeşime verip Series X almak istiyorum ama fiyatlar nedendir bilmem çok yukarıda geldi bana PS5'e göre.
Bugün, Amazon'a PS5 gelmiş aklımı çeldi açıkçası, arada 3500 TL fark var aşağı yukarı, o para ile şu indirim döneminde oyun alırım. Ben hiçbir "PS exclusive" oyunlarını oynamadım, beni en az 2 kış götürür bunlar.

Benim önceliğim, GoW, lofu, Demon souls ve Bloodborne ( en başta bu ikisi ), Spider-Man, Horizon, goft gibi exclusive oyunlar ( varsa tabii bunların remake, Remastered versiyonları ) eski PS oyunları ile sanmam ki işim olsun.

Her ay ücretsiz oyun veriyormuş sanırım ayrıca, şimdi ben bu istediklerime göre, Deluxe veya extra aboneliklerinden hangisini almalıyım?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Essential, Extra, Deluxe paketleri var. Essential paketine sahip kullanıcılara her ay 3 oyun veriliyor. Extra ve deluxe paketi Essential aboneliğinde olduğu gibi her ay 3 oyun alıyor ama o pakete göre ayrı bir kütüphaneye sahipler.

Bana kalırsa Essential paketi eleyip direk Extra veya Deluxe paket alın. Bunlarin arasındaki fark ise Deluxe paketin bazı özel oyunları süreli deneme şansı ve klasik kataloğuna sahip olması.

Paketlerin özelliklerine ve oyunlarına şu siteden bakabilirsiniz.

Essential, Extra, Deluxe paketleri var. Essential paketine sahip kullanıcılara her ay 3 oyun veriliyor. Extra ve deluxe paketi Essential aboneliğinde olduğu gibi her ay 3 oyun alıyor ama o pakete göre ayrı bir kütüphaneye sahipler.

Bana kalırsa Essential paketi eleyip direk Extra veya Deluxe paket alın. Bunlarin arasındaki fark ise Deluxe paketin bazı özel oyunları süreli deneme şansı ve klasik kataloğuna sahip olması.

Paketlerin özelliklerine ve oyunlarına şu siteden bakabilirsiniz.

O verilen 3 oyun kalici olarak mi veriliyor? Yoksa 1 ay icinde oyna sonra siliniyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı