PS5 Slim alınır mı?

hihihi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun oynamak için PS5 almayı planlıyorum. PS5 Slim modelini yurt dışından 17.000TL gibi bir fiyata getirmeyi planlıyorum. Evimde masaüstü olarak GT730 i5 6.nesil bir bilgisayar var ve ASUS UX5401 laptop ve eski bir iMac var. Sadece oyun oynayacağım Call of Duty Warzone, Rainbow sixege, Red Dead Redemption, Resident Evil 8, ve Elden Ring gibi oyunları oynayacağım. Evimde 4K HDR televizyon var ve gamepad ile iyi oynayabileceğimi düşünüyorum. Ya da PC alabilirim, PC için maksimum bütçe 20.000 TL ve evdeki monitörü.
Değiştirmem lazım bana en az 25.000TL'ye patlar. PC alsam ailem oyuna fazla para vermez fakat konsol alsam oyuna daha fazla para verirler ve PS Plus aboneliği almayı da planlıyorum. Konsolda oyunlar daha ucuz olması beni konsol tarafına çekiyor. ASUS UX5401 laptop i5 12.nesil ve APU olsa da 90Hz 2.8k AMOLED ekranı ve M.2 SSD var. PC'ye ihtiyacım yok laptop oyun dışı her şeyi çok iyi yapıyor. PS5 mi almalıyım yoksa sistem alıp 60 Hz monitörde mi kullanayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol al, oyunlarını oradan oyna. Konsol seni donanım sıkıntısından kurtarır. Kalan günlük işler için evdeki pc yeterli olacaktır.

Konsol zevkini hiçbirinin veremediğini düşünüyorum. Ki PS5 sizin için daha ekonomik ve buna bağlı olarak daha iyi bir tercih olur. Üyelik aldıktan sonra içindeki oyunlar seni uzun süre idare edecektir. Ben olsam PS5 çekerim, 20k’lık bilgisayarı 60hz kullanmak da ayrı bir problem…

Konsol zevkini hiçbirinin veremediğini düşünüyorum. Ki PS5 sizin için daha ekonomik ve buna bağlı olarak daha iyi bir tercih olur. Üyelik aldıktan sonra içindeki oyunlar seni uzun süre idare edecektir. Ben olsam PS5 çekerim, 20K'lık bilgisayarı 60Hz kullanmak da ayrı bir problem…

Ekonomik olmasa da PS5 alırım yine. O fiyata alacağım PC bana PS5 performansı vermez. Hikayeli oyunlar için konsol daha iyi. Rekabetçi oyunlar zaten 120 FPS çalışıyor. PC alıdım diyelim monitörde alsam 25.000 TL oluyor oyuna para kalmıyor. PS5 daha performanslı ve daha ucuz. Evde zaten PC var.

PS5 oyunları çok pahalı kanka
Pc oyunlarından daha ucuz şuan.

Ekonomik olmasa da PS5 alırım yine. O fiyata alacağım PC bana PS5 performansı vermez. Hikayeli oyunlar için konsol daha iyi. Rekabetçi oyunlar zaten 120 FPS çalışıyor. PC alıdım diyelim monitörde alsam 25.000 TL oluyor oyuna para kalmıyor. PS5 daha performanslı ve daha ucuz. Evde zaten PC var.

İnşallah dolara geçmezler :D

PS5’i yapıştır geç hocam, gündelik işlerini göreceğin bir pc de var. Hem konsol hem bilgisayar kullanan biri olarak konsoldaki zevki bilgisayarın veremediğini soyleyebilirim.

İnşallah dolara geçmezler :D
PlayStation oyun kısmında fiyat artırsada dolara geçmez.Garantisini ve teknik servisi Türkiye'de olan bir marka kolay kolay oranın fiyatlandırmasını bırakmaz.Ama anlatmaya çalıştığınız doğru fiyatlar steam fiyatlarını geçecek şekilde ayarlayabilirler isteseler.Fakat 25.000 tl ile 17.000 tl arasında fark var hocam.Evde zaten asusun zen14x (ux5401) laptopu var oyun dışında mükkemel bir cihaz.O yüzden konsol tercih edeceğim evde 4k televizyonda var babamda konsol kullanır ve oyunlara para verir.

PlayStation oyun kısmında fiyat artırsada dolara geçmez.Garantisini ve teknik servisi Türkiye'de olan bir marka kolay kolay oranın fiyatlandırmasını bırakmaz.Ama anlatmaya çalıştığınız doğru fiyatlar steam fiyatlarını geçecek şekilde ayarlayabilirler isteseler.Fakat 25.000 tl ile 17.000 tl arasında fark var hocam.Evde zaten asusun zen14x (ux5401) laptopu var oyun dışında mükkemel bir cihaz.O yüzden konsol tercih edeceğim evde 4k televizyonda var babamda konsol kullanır ve oyunlara para verir.
O zaman net alınır

Yeni konular

Geri
Yukarı