PS5 vs Xbox Series S

1- özel oyunlar oynamam genel oyunlar oynarım GTA 5, FIFA 24, PES 24, RDR 2, Assetto Corsa vb.
2- bilgisayarım kötü fakat araştırma yapmak için yeterli sadece oyunlarda sorun yaşatabiliyor.

Yanlış anlamışsınız, ben PS4 ile aynı para dedim.

Series S o zaman daha iyidir içndeki tarsyici ile PC de yapilan şeyleride yaparsın subat indirinleri ile kendinize Spider-Man 2 parasının yarısına 4,5 oyun alabilirsiniz Cyberpunk 400 TL, Witcher 3 50, 60TL falan olması lazım lego oyunları ilginizi çekerse 21 TL, GTA 5 200 TL, FC24 480 TL falan, RDR2 150 veya 180 TL yani gayet uygun fiyatları bu zamanda. Hem ucuza oyun oynarsınız hem de az bütçe ile yuksek performans alabilirsiniz. Şahsen 8 ay Series S kullandım performans olarak sorun çıkarmamıştı.

Siz neden Xbox tercih ettiniz veya etmek gerektiğini düşünüyorsunuz hocam?
Şu an Series X kullanıyorum fakat içten içe PS5 daha iyi gibi geliyor, Xbox özel oyun konusunda geride kaldı, satışları söylemeye gerek yok, Store pahalı diyorlar PS tarafında fakat çıkan oyunlar genelde aynı fiyatta oluyor, sadece PS'te özel oyunlara extra para veriyorsun o kadar. Yeni nesile sadece kolda çentik kaldırıp oyunları 60 FPS yapıp girdiler, yabancı forumlarda 3. parti stüdyo olacaklar hatta Microsoft konsol üretimini durduracak deniliyor. Yani sizi nasıl bağladı bu konsol kendine?

Çünkü Forza Horizon serisi daha çok hoşuma gidiyor. Ama bence de şu an Series S daha mantıklı. Çünkü gerçekten Xbox patladı gibi. Bende Series S var. Xbox desteğini kesince satmayı düşünüyorum. Gerçekten de çoğu forumda gördüm bunları. Kendim de konsoldan az çok şüphelenmeye başladım Fakat Xbox'dan kolay kolay vazgeçmem. Çünkü 2 yılda bir yönetici değişiyor. Bence Microsoft bunu düzeltebilir. Fakat bu konuları açanlara bakınca çoğunu PlayStation fanları açmış. O durum beni şüphelendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı