Psu Sli İçin Yeterli mi?

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Cooler Master K-350 kasa kullanıyorum, içinde 600W güç kaynağı var, ileride planladığım Gtx 660 Sli için yeterli olurmu bu güç kaynağı? Sanırım @Silinen üye kardeşim pc donanımı hakkında bilgili, yardımcı olursan sevinirim.

Bir tek ben bilgili degilim, buradaki herkes bilgili. Ayrica, GTX660 SLI yapmayin, verim alamazsiniz. Ekran kartinizdan memnun degilseniz, satip R9 270X civari bir kart aliniz.

Bir tek ben bilgili degilim, buradaki herkes bilgili. Ayrica, GTX660 SLI yapmayin, verim alamazsiniz. Ekran kartinizdan memnun degilseniz, satip R9 270X civari bir kart aliniz.
Şu anda memnun olmadığımdan değil, 1-2 sene sonra düşündüğümden. Lütfen o zaman yeni kart alırsın tavsiyesinde bulunmayın, Sli merağım var ve Gtx 660 sli performansını internette baya araştırdım, 2 katına kadar performans verdiği de oluyor 10 fps fazla verdiğide oluyor ama ben genede Sli yapmak istiyorum.

Ekran karti 140W, islemci 95W tuketiyor. Buna ek olarak bir 140W daha eklersek, etti bize 375W. Oradan buradan bir 150W gotursek, etti bize 525W. Yani, yeterli olur. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı