PttAVM'deki DS4 orijinal midir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 3500U Vega 8 Mobile GFX 1 GB
8 GB Ram
Ben bir DualShock4 almayı düşünüyorum ve şu siteden 220 TL'ye bir ürün buldum. Sonny PS4 DualShock orijinal mi acaba ve almamı önerir misiniz? Ürünle alakalı herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Ürün linki:

Önerdiğiniz ya da aşırı pahalı olmayan DualShock4 satan bir site falan varsa linkini atarsanız sevinirim.

Önerdiğiniz ya da aşırı pahalı olmayan DualShock4 satan bir site falan varsa linkini atarsanız sevinirim.
Bu tip aksesuarlarda maalesef fiyat avantajı pek olmuyor, yetkili satıcılarda sabit fiyatlar oluyor. 1000 lira civarında şu an, ben değmediğini düşünerek ikinci ele yönelmenizi veyahut bulabileceğiniz en ucuz kolu almanızı tavsiye ederim.

Bu tip aksesuarlarda maalesef fiyat avantajı pek olmuyor, yetkili satıcılarda sabit fiyatlar oluyor. 1000 lira civarında şu an, ben değmediğini düşünerek ikinci ele yönelmenizi veyahut bulabileceğiniz en ucuz kolu almanızı tavsiye ederim.

Peki orijinal olmasa da alabileceğim uygun fiyatlı bir gamepad var mı?

Attığınız linkteki ürünü deneyebilirsiniz.

Bende onu almayı düşünüyorum ama korktuğum şey sorun yaşar mıyım? Kolay kolay bozulmalar bağlantı sorunları oyunda algılanmamak falan.

Bir de ürünü iade alıp almayacakları yazmıyor. İade almazlar mı?

Bende onu almayı düşünüyorum ama korktuğum şey sorun yaşar mıyım? Kolay kolay bozulmalar bağlantı sorunları oyunda algılanmamak falan.

Bir de ürünü iade alıp almayacakları yazmıyor. İade almazlar mı?
Her iki yazdığınız da şansınıza bağlı. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim güzel bir söz.

Yeni konular

Geri
Yukarı