PUADlManager:Win32/OfferCore nasıl silinir?

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Arkadaşlar PUADlManager:Win32/OfferCore nasıl silebilirm gördügünüz gibi kaldırılmamış ne yapabilirm? Windows Defender ile tam tarama yaptım bir sıkıntı bulamadı.

1676284517475.png

PUADlManager:Win32/OfferCore. Hocam bu zaten Windows defenderle silinecek bir yazılım değil. Silmek için kaspersky gibi bir anti virüs kullanın.

PUADlManager:Win32/OfferCore. hocam bu zaten Windows Defender'le silinecek bir yazılım değil. Silmek için Kaspersky gibi bir anti virüs kullanın.

Hocam bu virüs neler yapabilir ve walwarebytes ile temizlenir mi?

CheatEngine mi indirdiniz?
Evet hocam indirim ama cheatengini sildim.

Hocam Windows Defender etkisiz hale getirmiş olabilir, ama başarısız yazdığı için bilemiyorum.

Hocam zamanında cheatengini yükledim ve sildim zaten geçmiş olarak görüyor sıkıntı olur mu tarihte geçmiş zaman bu zamana kadar bir şey yaşamadım.

Son düzenleme:
Hocam bu virüs neler yapabilir ve walwarebytes ile temizlenir mi?

Evet hocam indirim ama cheatengini sildim.

Hocam zamanında cheatengini yükledim ve sildim zaten geçmiş olarak görüyor sıkıntı olur mu tarihte geçmiş zaman bu zamana kadar bir şey yaşamadım.

Hocam demek ki hala daha kalıntıları var detaylı olarak roaming, appdata klasörlerine falanda bakın genellikle uygulamalar silindikten sonra orada kalıntıları dosyaları falan kalıyor.

Hocam demek ki hala daha kalıntıları var detaylı olarak roaming, appdata klasörlerine falanda bakın genellikle uygulamalar silindikten sonra orada kalıntıları dosyaları falan kalıyor.

Hocam geçmiş virüs Defender önceden işini yapmış ve bulmuş gibi eğer virüs eylemlerine devam etseydi yine tehdit algılamaz miydi?

Geri
Yukarı