PUBG Hala Alınır Mı?

Eşleştirme sistemi eğer düzelirse alınır. 50 saat oynama sürem var, son 5'e kaldığımda beni öldüren adamın oynama saatine baktığımda 1500 saatlerde çıkıyor.

Arkadaşlar PUBG hala alınır mı? PUBG Lite'da Ultra'da oynayabiliyorum.
Sistemim:
* i3 4170 3.70 GHz
* 750 Ti
* 8 GB RAM
1 yıl önceki ve senin işlemciden bir tık alt işlemciyle çekilmiş videoya bakılırsa oynatır. Ama alınır mı konusuna gelirsek bir şey diyemem. Lite oynayıp zevk alıyorsan, bu tarz oyunları seviyorsan alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaya zaten alınır da, eğer hiç oynamamış biriyseniz alışma ve öğrenme işin de çok zorluk çekersiniz. Bunu bilerek alın.

Eğer steam hesabından hediye göndermek gibi bir durum varsa gönderebilirim size anlatırsanız. Epey oldu alalı ama pek hoşuma gitmediği için oynamıyorum sizin işiniz görülür.

PUBG alınır mı evet alınır ama sabırlı bir insansanız. Daha önce hiç oynamadıysanız çok zorlanırsınız çünkü mobil ya da lite versiyona benzemez orjinali. Bütün oyuncular artık profesyonel derecede oyundan soğumaz azim eder kendini geliştirirsen ve yanında dolaşıp sana yol gösterecek bir ekip bulursan onlarda sana katlanabilirse alınır.

Arkadaşlar ayrı bir konu açmak istemedim. Daha önce 5-6 kere pubg mobile oynamıştım. şimdi bir arkadaşım 30 tl ye kendi pubg hesabını satıyor. sizce 30 tl ye pubg yi alsam mı ? oyunda dengesizlikler var yazmışsınız , bir de eskisi kadar oyuncu var mı ? apex,fortnite gibi oyunlardan sonra pubg kitlesi küçülmüş olabilir diye düşünüyorum. diyelim ki bunları göze alıp 30 tl ye aldım. hesabı yazın 30-40 liraya satma ihtimalim nedir sizce ?

o sisteme bence hiç almayın çünkü zevksiz olur
ALDIM EN DÜŞÜKDE 40 60 FPS ALIYORDUM İADE ETTİM DAHA PARAMI ALMADIM ALICAM NE ZAMAN ALIRIM ACABA DÜN İADE ETTİM
Alınır hala zevkli fakat sizin sisteminizde sıkıntı yapabilir PUPG tam bir RAM canavarı.
Aldım. En düşük de 40-60 FPS alıyordum. İade ettim paramı almadım, alıcam. Ne zaman alırım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı