PUBG Mobile emülatör akıcı olmuyor

Birsenwarsinn

Centipat
Daha fazla  
Ne yapsam yapayım 70-90 FPS arası ama akıcı değil videodakiler gibi. Benim sistemimden daha kötü sistemler bile videolarını izliyorum gayet akıcı şekilde oynuyorlar ben oynayamıyorum. Ne yapmam gerek? Sistem: MSI GTX 960 4 GB, i7 4770, 8x2 16 GB RAM.

Emülatör ayarlarınızın doğru olduğundan eminmisiniz?, emülatörünüzün oyun ayarları vs. vardır Youtubede illaki göz atmanızı öneririm, belki yanlışlıkla bir ayarı kapatmışsınızdır/açmışsınızdır.

Dediklerine göre belki şu şekil bir sorun olabilir: Oyundan aldığınız FPS 60 olsa bile uygulamanın size gösterdiği değer 30'a sabittir. Böyle bir ayar var mı bilmiyorum ama ihtimaller dahilinde.

Ne yapsam yapayım 70-90 FPS arası ama akıcı değil videodakiler gibi. Benim sistemimden daha kötü sistemler bile videolarını izliyorum gayet akıcı şekilde oynuyorlar ben oynayamıyorum. Ne yapmam gerek? Sistem: MSI GTX 960 4 GB, i7 4770, 8x2 16 GB RAM.
GameLoop 90FPS Beta indirerek denemelisin.

Benzer sistem bende de var, GTX 1080, i7 4790k, 16 GB RAM, SSD RAİD 0. Genelde 75-80 FPS civarında veriyor, lakin düşman geldiğinde veya çatışmaya ilk girdiğiniz noktada FPS 75'den 50'lere 40'lara hatta bazı durumlarda 30'lara kadar düşüyor ve çıkıyor. Bu düşüş çıkışı birebir hissettiriyor. İyi tarafı tekrar çıkıyor, kötü tarafı tam olmayacak anda düşman varken veya yakınınızdan geçerken bunu yapıyor. Bende MSI After Burner sürekli açık vaziyette ve sürekli takipteyim. Artık psikolojik bir hal almaya başladı. Valla oynamaktan hoşlandığım arkadaşlar olmasa yüzüne bile bakmam bu oyunun ama işte. Online oyunlarda kafa dengi arkadaş grubu bulmak zor oluyor. Bu düşüşlerde ram kullanımında bir değişiklik yok, işlemci kullanım miktarlarında bir değişiklik yok, işlemci frekansında değişiklik yok, sıcaklıklarda vs yok. Bütün bunları baz alınca sunucu kaynaklı bir sıkıntı diyorum.Lakin arkadaşta, İ7 9. nesil işlemci ile 1660 Tİ ekran kartı var. Ben sorun yaşadığım noktalarda onda sıkıntı olmuyor. Anladığım kadarıyla ve adamların demesine göre en az 8.nesil ve üstü en az 6 çekirdekli işlemci gerekiyor. Gerisi ne yaparsanız yapın boş. O fps dropların önüne geçemiyorsunuz.

Dosya Ekleri

• Aqwdwqdsız.png
    Aqwdwqdsız.png
    35 KB · Görüntüleme: 101
  • dqqwdasdq.png
    dqqwdasdq.png
    53,9 KB · Görüntüleme: 91
  • ayar.png
    ayar.png
    41,3 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:

Yeni konular