PUBG Mobile G-Sync FreeSync açılmalı mı?

Merhaba arkadaşlar,
RTX3060
Ryzen 5 5600
16 RAM
144 Hz monitor (FreeSync)
100 Mbps internet
500 SSD.
Sistemim böyle severek oynadığım PUBG Mobile de düşman sıktığı an ilk kurşunda ölüyorum (tabii bana öyle geliyor)
FPS yüksek ama oyun akıcı değil giriş gecikmesi oluyor ama ilginçdir ping 20'lerde genel de
Örnek vermek gerekirse lobide veya adam yokken 90 FPS sabit uzak temas çatışmada da idare eder ama yakın temas da FPS 10'a falan düşüyor
Bir türlü bir çözüm bulamadım ücretli destek almak istedim ama o da yok yardım edebilecek var mı?
Not: Cihaz yeni ve ısınma falan hiç yok.

Merhaba arkadaşlar,
RTX3060.
Ryzen 5 5600.
16 RAM.
144 Hz monitor (FreeSync)
100 Mbps internet.
500 SSD.
Sistemim böyle severek oynadığım PUBG Mobile de düşman sıktığı an ilk kurşunda ölüyorum (tabii bana öyle geliyor)
FPS yüksek ama oyun akıcı değil giriş gecikmesi oluyor ama ilginçdir ping 20'lerde genel de.
Örnek vermek gerekirse lobide veya adam yokken 90 FPS sabit uzak temas çatışmada da idare eder ama yakın temas da FPS 10'a falan düşüyor.
Bir türlü bir çözüm bulamadım ücretli destek almak istedim ama o da yok yardım edebilecek var mı?
Not: Cihaz yeni ve ısınma falan hiç yok.

FreeSync emuletorde çalışmaz diye biliyorum oynadığın oyun emulatorden olduğu için işlemci ve RAM odaklı çalışıyor GameLoop'tan oynuyorsan grafik ayarlarında işlemci çekirdeklerinin ve raminın yarısını oyuna ver BIOS'ta bir teknoliji var onu da açman lazım linki bırakıyorum Virtualization Technology Enable/Disable ne işe yarar

Yine sıkıntı yasarsan özelden mesaj at Discord üzerinden halletmeye çalışırım.

FreeSync emuletorde çalışmaz diye biliyorum oynadığın oyun emulatorden olduğu için işlemci ve RAM odaklı çalışıyor GameLoop'tan oynuyorsan grafik ayarlarında işlemci çekirdeklerinin ve raminın yarısını oyuna ver BIOS'ta bir teknoliji var onu da açman lazım linki bırakıyorum Virtualization Technology Enable/Disable ne işe yarar

Çok teşekkür ederim ilgine akşam eve gider gitmez deneyeceğim.

Hocam benim BIOS'da sanırım o svm mode olarak geçiyor onu birkaç gün önce açmıştım pek etki etmedi. Görev Yöneticisi'nden baktığımda sanallaştırma etkin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı