PUBG Mobile GameLoop gecikme ve kasma hissi nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 10

TmbBEY

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
Asus A520M Plus
İşlemci
Ryzen 5 5500
Merhaba PUBG Mobile adlı oyunda 120 FPS alıyorum sabit hiç dusmuyor fakat oyun Hz'im 40 50 gıbı gelıyor yanı ne desem gecıkme var gıbı gelıyor. Bastıgım tuslar da gec gıdıyor. 32 64 bıt ıkısını de denedım butun GameLoop ayarlarını yaptım fakat hala kasıyor gıbı gelıyor. Format vb. BIOS guncelledım, sanallastırma açtım kapadım, hiçbir şekilde cozemedım. Bılen var mı arkadaşlar?

Merhaba PUBG Mobile adlı oyunda 120 FPS alıyorum sabit hiç dusmuyor fakat oyun Hz'im 40 50 gıbı gelıyor yanı ne desem gecıkme var gıbı gelıyor. Bastıgım tuslar da gec gıdıyor. 32 64 bıt ıkısını de denedım butun GameLoop ayarlarını yaptım fakat hala kasıyor gıbı gelıyor. Format vb. BIOS guncelledım, sanallastırma açtım kapadım, hiçbir şekilde cozemedım. Bılen var mı arkadaşlar?

Hocam GameLoop istemcisini yüksek ihtimal 64 Bit indirdiniz motor ayarlarını ve oyun ayarlarını yaptığınız halde de kasmaya devam ediyor. Bu sorunun tek çözümü GameLoop motoru 32 Bit indirip ayarları oyle yaparsan kasma donma ve takılma hisleri tamamen kalkmış olacak.

Hocam GameLoop istemcisini yüksek ihtimal 64 Bit indirdiniz motor ayarlarını ve oyun ayarlarını yaptığınız halde de kasmaya devam ediyor. Bu sorunun tek çözümü GameLoop motoru 32 Bit indirip ayarları oyle yaparsan kasma donma ve takılma hisleri tamamen kalkmış olacak.

Yazıyı okuyun.

32 Bit kurun kesinlikle çok fark edefektir. Bir de YouTube'daki kasmama ayarlarını deneyin.

Kardesım dun baslamadık oyuna her şeyı denedım dedim ya.

GameLoop pil ayarlarindan optimizasyonlari devre dışı yaptın mı, ayrica sisteminde input lag sorunu yaşıyor olabilirsin, ekran karti ayarları ile ilgili sorun yasiyor olabilirsin.

Input lag sanırım 120 FPS'ım ama kasıyor yanı Hz'sı dusuk gıbı gelıyor mu desem ne desem.

Son düzenleme:
Hocam GameLoop'tan çok sisteminle alakali bir sorun sanki, LatencyMon programi ile sisteminde gecikme olup olmadigini kontrol edebilirsin

Geri
Yukarı