PUBG vs GTA 5

• Konuyu başlatan Tas80
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

Tas80

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5'e sahip arkadaşım yok sıkıcı olur mu diye düşünüyorum ama 70 TL dustugu icin de alasim geliyor. Duyduguma gore de PUBG'ye yeni updateler gelmis daha iyi oldu diyorlar ve PUBG oynayacak arkadasim var, sizce ne yapmaliyim?
Aklimda bi' fikir var ilk once 70'e GTA 5 alip hevesimi attiktan sonra online'da falan bir sure sonra PUBG indirime girer herhalde, PUBG indirime girdigi zamanda PUBG alsam diyorum. Sizce ne yapayim cok kararsızım?
İndirimsiz oyun aldigimda nedense kotu hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 güzel bir hikayeye ve dopdolu bir açık dünya ile içeriğe sahip. Online da güzel açıkçası. Bir sürü DLC geldi. Onlineda bol bol eğlenirsiniz. Oyundaki bütün içeriği tükettikten sonra PUBG almanızı tavsiye ederim.

PUBG derim. GTA V bir müddetten sonra sıkıyor insanı. Eski mod ve haritalar oynanmamakta. Sadece yeni gelen haritalar popüler ve diğerlerine girmek ve eğlenmek istiyorsan arkadaşların olacak. Varsa al yoksa alma.

Kış indiriminin başında yıllar beklemekte olduğum GTA'yı aldım, hepi topu 2 saat hikayesini oynadım kaldı öylece aklıma bile gelmiyor.
PUBG aldım serverlarda lag sorunu var, görüntü leş. Bu şekilde oynamaktan keyif almayacağım için iade ettim.
Tercih senin 70 lira büyük rakam fiyatını hakedecek başka oyunlara yönelmelisin. Ben şu sıra acayip BF1 oynuyorum, eğer sistemin çalıştırabilecek düzeydeyse 40 lira daha fazla verip tam paket BF1 alabilirsin.

Hocam GTA 5 alma, ben de BLACKFRIDAY indirimiyle almıştım 75 TL'ye online oynarım diye. Herkes hile kullanıyor hiç zevkli değil.

Gta 5 alma hileci kayniyor ayrica sunucu buluncaya gireseye kadar omrun biter nedense bendede ikide bir baglanti kaybedildi diyor onermem

Bence PUBG çünkü takımla oynamak gerçekten daha zevkli geliyor insana. Hem duyduğuma göre PUBG de biraz zaman sonra oyunun parasını çıkartacak kadar eşya satabiliyormuşsun.

Online odaklı ve rekabetçi bir oyuncu profiliniz varsa PUBG, eğlenmek için oyun oynuyorsanız GTA V.
GTA V hikayesi ve açık dünyası sizi en az 100 saat oyalayacaktır. Online kısımda da yarış vs. ile tek başınıza bir 50-60 saat gömersiniz :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı