Puma ayakkabı alınır mı?

Almayı düşündüğüm ayakkabı

Merhaba, linkteki ayakkabıyı almayı düşünüyorum. Puma ve bu ayakkabı hakkında tecrübesi, bilgisi olan kişiler yardımcı olabilir mi? Bu arada Amazon Germany'den almayı planlıyorum.

Puma Jordan giyorum mağazadan almıştır 2 yıl garantili memnunum ayağıma tam oturuyor ama bu modelini bilmiyorum mağazadan deneyerek almak hep daha iyi seçim oldu benim için.

Almayı düşündüğüm ayakkabı

Merhaba, linkteki ayakkabıyı almayı düşünüyorum. Puma ve bu ayakkabı hakkında tecrübesi, bilgisi olan kişiler yardımcı olabilir mi? Bu arada Amazon Germany'den almayı planlıyorum.

Skechers, Nike, salamoon, acsis, polo assn. Önerebilirim.
Mevcut beyaz puma ürünü cok kirlenme oranı var ve fikrimce benlik değil ama sevdiysen alınır.

Bugune kadar hep puma ayakkabı giydim arada bir Nike Adidas da denedim ama en iyisi puma bence rahat gelmedi bana Nike gerçekten mükemmel tasarımlar fakat rahat değildi Adidas modelleri hoşuma gitmiyor puma hem model olarak hem de rahatlık olarak güzel alınır.

Modeli bilmediğimden genel konuşacağım, yaklaşık 8-9 yıldır Puma ayakkabı giyiyorum ve o kadar rahatlar ki başka bir markaya geçiş yapamıyorum. Ben genelde Classics serisini kullanıyorum ama genel olarak rahatlık arıyorsan Puma modelleri sana uygun olabilir.

Modeli bilmediğimden genel konuşacağım, yaklaşık 8-9 yıldır puma ayakkabı giyiyorum ve o kadar rahatlar ki başka bir markaya geçiş yapamıyorum. Ben genelde classics serisini kullanıyorum ama genel olarak rahatlık arıyorsan puma modelleri sana uygun olabilir.

Skechers deneseniz başka ayakkabı giymesiniz konfor mükemmel o kadar rahat yumuşak yastıktan rahat :D

Geri
Yukarı