Çözüldü Python Programlama webbrowser_open_new() ile Açılan URL Hangi Kod ile Kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Computer Hakan

Attopat
Ekran görüntüsü 2021-11-21 134159.png

Öncelikle gününüzün güzel geçmesi,

Python programlama dilinde webbrowser_open_new() komutu ile açtığım bir URL adresini hangi komut ile kapatabilirim?

Çözüm
webbrowser Kütüphanesinin böyle bir fonksiyonu yok, daha önce araştırmıştım. pyautogui Kütüphanesiyle klavyenden CTRL+W veya ALT+F4 komutlarını simüle ederek kapatmayı deneyebilirsin.
peki teşekkürler
@257106 @Jzofe @Vavien. @oynozan

Öncelikle yardımınız için hepinize teşekkür ederim
Dediğiniz gibi os modülleri ve açılan pencereleri kapatma konularını internette biraz araştırırken yorumlarda benimle aynı sorunu yaşayan bir kişinin çözümünden yola çıktım.
Ve komutu buldum taskill komutuyla
Ekran görüntüsü 2021-11-21 141942.png
webbrowser Kütüphanesinin böyle bir fonksiyonu yok, daha önce araştırmıştım. pyautogui Kütüphanesiyle klavyenden CTRL+W veya ALT+F4 komutlarını simüle ederek kapatmayı deneyebilirsin.

peki teşekkürler
@257106 @Jzofe @Vavien. @oynozan

Öncelikle yardımınız için hepinize teşekkür ederim
Dediğiniz gibi os modülleri ve açılan pencereleri kapatma konularını internette biraz araştırırken yorumlarda benimle aynı sorunu yaşayan bir kişinin çözümünden yola çıktım.
Ve komutu buldum taskill komutuyla
Ekran görüntüsü 2021-11-21 141942.png

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı