QCY T13 sol taraftan az ses geliyor

rexashi

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Niğde
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 4300GE
Crucial Ballistix 8x2 3200MHz
B450M S2H
Corsair CV550 550W
Merhaba arkadaşlar, iyi Sosyaller herkese.

1.5 hafta önce QCY T13 kulaklığını aldım, 2-3 gün öncesine kadar sorunsuz güzel çalışıyordu. Ama son birkac gündür sol kulaklığa bir şeyler oldu, bass desen yok, en yüksek seste bile orta seviyelerdeymis gibi. Gerçekten çok sinir etmeye başladı. Sizce neden olabilir? Nasıl çözebilirim?
Hiçbir yerden vs. düşmedi, gayet düzgün kullandım.

Şimdiden teşekkürler.

Aynı sorunu aynı kulaklıkla yaşamıştım, kağıt mendille temizlemeyi deneyin. Eğer donanımsal olarak hasar almadığına eminseniz temizlemek işe yarayabiliyor. Ek olarak telefonda ses ayarlarından ses dengesinin sağ taraf ağırlıklı olmadığından, tam ortada olduğundan emin olun.

Hocam daha yeni ufak bi temizledim, kürdan ve iğneyle. Biraz da korkuyorum açıkçası, hele o filtresinin yumuşak ve içine çökme hissi beni çok tedirgin etti, daha beter ederim diye korktum açıkçasi.
Aynı sorunu aynı kulaklıkla yaşamıştım, kağıt mendille temizlemeyi deneyin. Eğer donanımsal olarak hasar almadığına eminseniz temizlemek işe yarayabiliyor. Ek olarak telefonda ses ayarlarından ses dengesinin sağ taraf ağırlıklı olmadığından, tam ortada olduğundan emin olun.

@raoz iki dediğinizi de yaptım ama maalesef ki bir şey değişmedi.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun oldu. ben orada bulunan kulaklık filesini çıkardım. Çok daha iyi bir ses alyorum.

Geri
Yukarı