QP PCH ALLSTAR V2 alınır mı?

Alınmaz fiyat avantajı yok.
Video'da algı var.
4080 s MSI Gigabyte gibi ürünler 45K'da piyasa da Video'da 4080s 51-52K gösterilmiş tek ondan 7 k fark konulmuş.
Yani sanki sistem 87k gibi fiyatlardaymış da 80 k ya uyguna satılıyormuş gibi satılıyor.

Zaten uygun fiyatlı olsaydı ilk 50-100 Stok'tan sonra fiyatı 50 kere yükselirdi.

Ekran karti sistem icerisinde 42-43k civarina geliyor sepete ekleyip kaydedince gorebiliyorsun fiyatlari. Anakart da oldukca iyi bir model. Bir tek PSU bitfenix yada hydro gt pro ile degistirip alinabilir bence butce yetiyorsa.

PNY ve Mushkin tereddut ettirmesin, ikisi de cok iyi markalar ve buradaki modelleri de iyi.

Benzer modellerle ozellestirince gamegaraj ve gaminggen gibi yerlerdeki 4080 super sistemlerden 2-3k daha ucuz geliyor aslinda ama yine de oyle gecen seferki iki pc hocasi sistemlerindeki gibi 8-10k fark da yok arada bu sefer.

Bazi firmalar liste fiyatini dusuk gostermek icin en dusuk anakart ve/veya ekran karti, en yavas ram, eski model ssd vs ile listeliyorlar. Biraz isi bilen ozellestirip aliyor zaten ama bilmeyen icin kotu tabi bu durum. Bu sistemde oyle bir olay yok dikkat edersen.

Teşekkürler monitör olarakta bunu düşünüyorum ASUS 27" IPS TUF GAMING VG27AQM1A 1MS 260HZ TYPE-C GAMING MONİTÖR 2560X1440 siz ne dersiniz?

Teşekkürler monitör olarakta bunu düşünüyorum ASUS 27" IPS TUF GAMING VG27AQM1A 1MS 260HZ TYPE-C GAMING MONİTÖR 2560X1440 siz ne dersiniz? @Shuriken @SadeceYiğit @savas06ender

O modeli kullanmadim ama VG27AQ3A modelinde oynamistim bir sure, gayet iyiydi. Senin sordugun daha ust bir model. monitors unboxed youtube kanalinda incelemesi varsa orasi baya detayli incelemeler yapiyor, oraya bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı