R3 2200G ve R7 250 sistemimi ne kadara satabilirim?

HeIchDei

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 yıl önce şöyle bir sistem topladım. Evet biliyorum çok iyi değil, donanımdan pek anlayan biri olmadığımdan sağdan soldan bilgilerle toplamıştım. İşlemci APU ancak sanırım donanımsal bir sorundan işlemcinin ekran kartını kullanamıyorum. Sistem şöyle:
AMD Ryzen 3 2200G.
AMD Radeon R7 250.
ASUS Prime A320M-K.
Kingston 8 GB DDR4 2400MHz.
Kingston A400 120GB SSD.
Seagate Barracuda 3.5" 1TB SATA 3.0 64MB cache 7200RPM harddisk.

Şu virüs olayı geçerse yazın çalışıp bunun parasını da ekleyerek iyi bir sistem toplamayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Ayrıca kasa olarak Cooler Master olduğunu biliyorum sadece. PSU ise Netcam 500W yazıyor üstünde.

Son düzenleme:
Bence yazı beklerseniz Dolar 7TL'yi bulacağı için bilgisayar toplamak mantıklı bir hamle olmaz. İllaki de satmak istiyorsanız 2000TL en fazla eder bence.

Not: Monitör hariç.

Harici ekran kartını kimse almaz. Dahili kart, harici kartttan daha güçlü.
Evet ancak kullanamıyorum. İnternette bir göz gezdirince donanımda bir sıkıntı olduğu yazıyordu. O zaman da pek uğraşmak istemedim.

Bence ya şimdi ya asla. İleride dolar fırlayacak. Büyük devletlerin borsaları bile düşüşte.
Şu an elimde para yok sıkıntı orda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı