R5 1600 AF RX 570 RDR2 açmaya çalışınca açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Berke Tosuncuk

Kilopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 RAM
Ekran kartı
XFX AMD Radeon RX 570 RS 8GB XXX Edition
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600 12nm (AF)
Selam millet.
Red Dead Redemption 2'yi Steam üzerinden açtığımda Rockstar Launcher açılıyor, bir süre sonra oyun zaten açık uyarısı alıyorum fakat oyun başlamıyor. Steam üzerinden durdurduğumda durduruluyor yazıyor ama durmuyor. Steam'i ve Rockstar Launcher'ı kapatsam da durmuyor. Görev Yöneticisi'nden de kapanmıyor. İşlem ağacını sonlandır seçeneğine tıkladıktan sonra erişiminiz yok diyor, ancak PC'yi yeniden başlattığımda kapanıyor. Birkaç ay öncesine kadar Single Player da Online da oynayabiliyordum. Rockstar'a ticket atmadan önce yapabileceğim bir şey varsa destek olabilir misiniz?
(Steam üzerinden dosya doğrulaması da yaptım).

Başlık niye böyle oldu hiçbir fikrim yok.

Son düzenleme:
Aynı sorunu Dishoneredda yaşamıştım ben de.
Rockstar launcherdan girmeyi dene bi steame girmeden. Olmazsa eğer
( Tuhaf ama ben böyle çözmüştüm ) Yeni Windows hesabı aç, oradan gir büyük ihtimal açılır

( Tuhaf ama ben böyle çözmüştüm ) Yeni Windows hesabı aç, oradan gir büyük ihtimal açılır
Sahiden ilginç bir sorun. Rockstar Launcher'da Steam üzerinden aç seçeneği var sadece, onu da denemiştim belirtmeyi unutmuşum. Diğer dediğini deniyorum, teşekkürler.

Durum aynı maalesef. Rockstar'a ticket attım orada bi çözüm arıycaz artık, teşekkürler yine de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı