Çözüldü R5 2600 RX 5700 XT Oyunlarda çimenler bulanık gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Pulse Radeon RX 5700 XT,
AMD Ryzen 5 2600,
Adata XPGSX8200 Pro 512 GB,
Corsair Vengeance 2x8 GB 3200 MHz
Msi A520M-A PRO
Razer Blackshark V2 X
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
RX 5700 XT
Anakart
A520M-A PRO
İşlemci
R5 2600
Aynı sorunu Red Dead Redemption 2 de de yaşamıştım şimdi Cyberpunk 2077 indirdim bunda da bu sorun var deliriceğim FSR falan hiçbir şey açık değil bütün ayarlar yüksekte ekran kartının driverinden mi bir şey yapcağız? Yardım edin

1683984080760.png

Uzaklar zaten felaket sanki her şeyin yanında pürüz var gibi anti-alising de kapalı

1683984635322.png

Son düzenleme:
Çözüm
Dediğim gibi bu RDR 2 dede vardı.

Deniyorum şu an.

RDR 2 de bende de çimler garip gözüküyordu, oyunlardan kaynaklı olabilir bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu da bir dene grafik kartının ayarlarını falan yapıyor.

Elimden bu kadar geliyor sorunun devam ederse başka birine sorabilirsin veya teknik servise götürebilirsin iyi akşamlar.
Ben fotoğraflarda rahatsız edecek bir şey görmüyorum, ayarlarda bir problem yoksa ekran kartında problem vardır, ancak fotoğraflarda bir sıkıntı yok gibi görünüyor her şey normal.

Ben fotoğraflarda rahatsız edecek bir şey görmüyorum, ayarlarda bir problem yoksa ekran kartında problem vardır, ancak fotoğraflarda bir sıkıntı yok gibi görünüyor her şey normal.
abi nasıl değil çimenlere de mi bakmıyorsun gözümü kaybediceğim en sonunda

Abi nasıl değil çimenlere de mi bakmıyorsun gözümü kaybediceğim en sonunda.

Hafif bir şeylik varda oyundan kaynaklı diye düşündüm. ekran kartı driverını güncelle güncelse tekrar kur. Bir de ayarlarını gözden geçir bunları yaptıktan sonra hala problemin geçmiyorsa ekran kartın bozuktur. Ama gerçekten çok rahatsız edecek bir şey görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu videoya bakar mısın belki sorunun çözülebilir?

Son düzenleme:
Dediğim gibi bu RDR 2 dede vardı.

Deniyorum şu an.

RDR 2 de bende de çimler garip gözüküyordu, oyunlardan kaynaklı olabilir bilemiyorum.

Şunu da bir dene grafik kartının ayarlarını falan yapıyor.

Elimden bu kadar geliyor sorunun devam ederse başka birine sorabilirsin veya teknik servise götürebilirsin iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı