R5 3600 ve RTX 3050 sistem ne kadar eder?

Bilgisayarım kaç para eder ve en yüksek kaçtan koysam en hızlı şekilde elimden çıkar?

Ryzen 5 3600.
AK400 Dark Zero Plus çift fanlı kule fan.
RTX 3050 Eagle O.C
16 GB skill 3200MHz RAM.
B450 Prime MK2 anakart.
Corsair Delta RGB kasa.
1TB WD Purple HDD.
512 GB M.2 SSD.
Corsair'in kendi Gold sertifikalı 550W PSU.

Isıları iyi değerde.

Laptop almak için satıyorum, Pendik de oturuyorum, en ucuz kaça koysam en hızlı şekilde elimden çıkar, satılır? Benim aklımda 16.500TL var.
laptop u okul vb iş için alıcaksan al ama gaming ise sistem öneririm senin pc zorlarsan 12 bin

Sıfır Laptop almak istiyorum mediamarkt gibi elden. Enailik fakat garanti uzattırıp alıcam elden, ve ömürlük kullanabileceğim 4050 tarzı bir laptop istiyorum. (Ömürlük derken bozulana falan kadar)

Bilgisayarım kaç para eder ve en yüksek kaçtan koysam en hızlı şekilde elimden çıkar?

Ryzen 5 3600.
AK400 Dark Zero Plus çift fanlı kule fan.
RTX 3050 Eagle O.C
16 GB skill 3200MHz RAM.
B450 Prime MK2 anakart.
Corsair Delta RGB kasa.
1TB WD Purple HDD.
512 GB M.2 SSD.
Corsair'in kendi Gold sertifikalı 550W PSU.

Isıları iyi değerde.

Laptop almak için satıyorum, Pendik de oturuyorum, en ucuz kaça koysam en hızlı şekilde elimden çıkar, satılır? Benim aklımda

Sıfır Laptop almak istiyorum mediamarkt gibi elden. Enailik fakat garanti uzattırıp alıcam elden, ve ömürlük kullanabileceğim 4050 tarzı bir laptop istiyorum. (Ömürlük derken bozulana falan kadar)
ne için alıcaksın oyunmu ders iş mi

ne için alıcaksın oyunmu ders iş mi
Oyun, Video edit için ve ders

Bunun gibi alayım diyorum fakat elden almak istiyorum ki, garantisi olsun.

Hedefim 11.500TL ye satmak sizce satılır mı?

Ve ilanım nasıl? Ekleme vs. Yapmam gerekir mi daha fazla ilgi ve alaka görmesi açısından?

(Açıklamayı aldırma ilan eskiden kalma tekrar geri koydum o yüzden, motor falan almacayağım. Laptop alacağım)

Son düzenleme:
Oyun, Video edit için ve ders

Bunun gibi alayım diyorum fakat elden almak istiyorum ki, garantisi olsun.

Hedefim 11.500TL ye satmak sizce satılır mı?

Ve ilanım nasıl? Ekleme vs. Yapmam gerekir mi daha fazla ilgi ve alaka görmesi açısından?
Pazarlık yok yapmasaydın keşke. 12.5 liraya satılması zor. Pazarlık ile falan 11.5'a verirdim.

Pazarlık yok yapmasaydın keşke. 12.5 liraya satılması zor. Pazarlık ile falan 11.5'a verirdim.
Sordu 10bine alayım diye, pazarlık ile 11.5K dedim zaten.

Ha açıklama öyle kalmış, düzelteyim.

1708864457159.png

Geri
Yukarı