R5 5500 ekran kartı önerisi

AyazMte

Hectopat
Daha fazla  
Elimde R5 5500 işlemci mevcut. Buna alabileceğim 1080p'de darboğaz yaratmayacak en iyi ekran kartı hangisidir acaba?

6600XT ya da 6650XT modeli darboğaz yapar mı acaba? Biliyor musunuz?

Darboğaz yaşıyor musunuz?
Yapmaz bence. RX6600 güçlü bir kart değil(5500 için) , 5500'de çok güçsüz değil.

Düz 6600 ile 6600XT farklı modeller olduğu için sormak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6600XT üstüne 1080p için çıkmayın.

Eyvallah hocam, sadece bu internetteki videolar bazen tam tutmuyor elimizdeki sistemle ondan dolayı emin olmak istedim.

Yukarıda söylenen hangi kartı alırsanız alın eski nesil hiçbir kart sıfır alınmaz. İkinci el almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yukarıda söylenen hangi kartı alırsanız alın eski nesil hiçbir kart sıfır alınmaz. İkinci el almanızı şiddetle tavsiye ederim.

İkinci ele pek güvenemiyorum özellikle AMD tarafında bir kartsa.

6500XT bulunuyordu elimde, Trendyol'a arıza ve tamir için değişime gönderdim. 3 ay geçti bu olayın üstünden bugün arayıp para iadesi yaptık diyorlar. Kabul etmediğimi söylüyorum. Paranızı gönderdik diyorlar. Ondan dolayı mecburen kart alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı