R5 5500 - GTX 1050 Ti sistem alınır mı?

Bütçe
14.072
Bütçeyi geçmemesini istiyorum; o yüzden 1050 Ti kullanmaya çalıştım.

İşlemcin seni idare eder fakat 1050 Ti ne kadar kurtarır bilemem. Ekran kartı kaç GB? (VRAM)
1080 falan olsa yine daha hoş olur.

4 GB VRAM.
Ayrıca eğer ki bütçeyi geçmeden (14K) Güzel bir şey önerir misin?

14K ise RTX 2060'li sistem bile bulabilirsin, Letgo'ya, Sahibindenden bile 2. el olarak alabilirsin. Bilen biri ile dikkatli bir şekilde senin için daha karlı olurç. Sıfır almanı önermem. Senin için biraz Vatan'a bakayım 13-14K ya 1650 Super'li sistemler vardı fakat Monitör garantisini veremem orta halli bir monitör bile 4-5kdan başlıyor.

Bunu bulabildim ekran kartlı bu sistemler var fakat istersen APU sistemlere de bakabilirsin (işlemciye dayalı, ekran kartsız)
Zotac ekran kartı ne kadar iyi bilemem.

Bunu bulabildim ekran kartlı bu sistemler var fakat istersen APU sistemlere de bakabilirsin (işlemciye dayalı, ekran kartsız)
Zotac ekran kartı ne kadar iyi bilemem.

Değmez kasa ve PSU dandik ve gereksiz ğahalı RAM'in markası hakkında pek bilgim yok.

Değmez kasa ve PSU dandik ve gereksiz ğahalı RAM'in markası hakkında pek bilgim yok.
13K'ya max 0 sistem bu kadar olabiliyor. Letgo veya Sahibinden den alsa daha karlı olur. APU sistem de idare eder max 3 yıl falan.

13K'ya Max 0 sistem bu kadar olabiliyor. Letgo veya sahibindenden alsa daha karlı olur. APU sistem de idare eder Max 3 yıl falan.

Bu daha mantıklı illa ekran kartı olacaksa ama ÖNERMİYORUM.

CPU
AMD Ryzen 5 5500
GPU
1050 Ti (2.El)

Anakart
MSI A320M-A Pro

RAM
Team T-Force Vulcan Z Red 16GB(2x8GB) 3200Mhz

SSD
James Donkey JD256 256GB

PsU
MSI Mag A500DN 500W 80+

Soğutucu
GamePower Nebula

Linki: İncehesap PC Toplama Sihirbazıyla topladığım sisteme göz at!
Bu sistemi almayı düşünüyorum, bütceyi geçmesin. Sizce nasıl?
Bütçeyi aşma şansınız varsa buna bakalirsiniz, fiyatı gerçekten çok iyi.
https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...n-dual-v2-8gb-rx6600-oyun-bilgisayari-p-42644

Yeni konular

Geri
Yukarı