R5 5500 sistem için 1.500 TL'ye PSU önerisi

MyriadL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni sistem topluyorum ve PSU lazım. İşlemci: AMD R5 5500, Anakart: ASRock B550M, Ekran kartı: XFX RX6600. bu bileşenleri besleyebilecek ve sağlam bir PSU arıyorum. MSI MAG A600dn düşündüm sizin önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nays ile alın.

A600dn alınmaz direk dn serisi alınmaz şahsen. DeepCool PK550D daha iyi bir ürün A550bn derseniz ondan da iyi.

Hocam Nays ve kupon ile yaklaşık 1350 TL gibi bir fiyata denk geliyor zaten. DeepCool ne kadar kaliteli bir marka?

Hocam Nays ve kupon ile yaklaşık 1350 TL gibi bir fiyata denk geliyor zaten. DeepCool ne kadar kaliteli bir marka?
Bu bütçeye alabileceğin tartışmasız en iyi ürün. Eğer Nays indirimi cart curt indirimi ile benzer veya daha uygun fiyatlara iniyorsa A550BN de düşünebilirsin, benzer kalitede ürünler.

Çok kaliteli ve köklü bir marka PSU denildimi akla gelen ilk markalardan. Rahatlıkla alabilirsiniz bu bütçedeki en iyi PSU diyebilirim size.

Bu bütçeye alabileceğin tartışmasız en iyi ürün. Eğer Nays indirimi cart curt indirimi ile benzer veya daha uygun fiyatlara iniyorsa A550bn de düşünebilirsin, benzer kalitede ürünler.

DeepCool daha iyi bir ürün diye biliyorum hocam. Bana forumda A550bn vs PK550D yazdığımda kesinlikle ve kesinlikle PK550D'yi önerdiler.

Çok kaliteli ve köklü bir marka PSU denildimi akla gelen ilk markalardan. Rahatlıkla alabilirsiniz bu bütçedeki en iyi PSU diyebilirim size.

DeepCool daha iyi bir ürün diye biliyorum hocam. Bana forumda A550bn vs PK550D yazdığımda kesinlikle ve kesinlikle PK550D'yi önerdiler.
Aralarında hayati bir fark yok, hangisi ucuzsa onu tercih ederim.
A550BN. Hemen hemen aynı ürünler ve A550BN daha ucuz. İkisi de secondary tarafta group regulated değil, bağımsız düzenleme. DC-DC kartı mevcut.

Hocam peki PK550D + XPG valor Air mi yoksa direkt Frisby FC-9420G 600W +80 almak mı daha mantıklı?

Hocam peki PK550D + XPG valor Air mi yoksa direkt Frisby FC-9420G 600W +80 almak mı daha mantıklı?
Malzeme kalitesinden çok performans önemliyse Bitfenix Nova Mesh + PK550D/A550BN al. Dediğim gibi ikisinin fiyatlarını araştırarak al, biraz daha uyguna gelse bile kar.

Yeni konular

Geri
Yukarı