Çözüldü R5 5500 ve RX 6650 XT sistemde çoğu oyun hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kutay ÇEVİK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda yeni bir bilgisayar aldım fakat çoğu oyun hata veriyor bazı oyunlarda grafikleri yükseltince uyarı veriyor ve atıyor. Sizce bu genel bir sorun mu yoksa tek tek oyunlarla alakalı bir sorun mu? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Bu arada bilgisayar parçaları da şöyle:
RX 6650 XT.
Ryzen 5 5500.
16 GB RAM.
500 GB M.2 SSD.

Driverı ilk olakar Denetim Masası'ndan kaldırın ondan sonra driverı ilk indirdiğiniz yerde kalan kalıntı dosyaları silin. Yukarıda bir arkadaş link vermişti oradan 22.6.1 sürümünü kurun. Alternatif olarak DDU ile tamamen silebilirsiniz driveri hiç kalıntı dosya kalmadan.

Driverı ilk olakar Denetim Masası'ndan kaldırın ondan sonra driverı ilk indirdiğiniz yerde kalan kalıntı dosyaları silin. Yukarıda bir arkadaş link vermişti oradan 22.6.1 sürümünü kurun. Alternatif olarak DDU ile tamamen silebilirsiniz driveri hiç kalıntı dosya kalmadan.

Ekran görüntüsü 2022-08-29 161308.png

Doğrudur değil mi?
Bir de bilgisayar kasmaya başladı güvenli moda almıştım ondan olabilir mi?

Gerçekten çok teşekkürler sürümü 22.6.1 yapınca düzeldi çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende bu arkadaşın sisteminden almayı düşünüyorum böyle ekran kartı hataları çok fazla var mı? Ona göre NVIDIA ekran kartı almayı düşüneceğimde yardımcı olursanız çok iyi olur.

Arkadaşlar bende bu arkadaşın sisteminden almayı düşünüyorum böyle ekran kartı hataları çok fazla var mı? Ona göre NVIDIA ekran kartı almayı düşüneceğimde yardımcı olursanız çok iyi olur.

Bazen çok ucuza 3060 sistemler görüyorum onlara da bakabilirsin. Bilgisayar fena değil yani bana sıkıntı yaşatmıyor ama NVIDIA da biraz daha kaliteli geliyor bana.

Geri
Yukarı