R5 5600 için RX 6750 XT vs RTX 4060

Hayır, FSR 3 yazılımsal bir ölçekleme teknolojisi olduğundan (DLSS'in aksine) uzun süre önce çıktı. Dediğim gibi oyun geliştiricisi istiyorsa oyununa koyabiliyor, ki çoğu oyunda modla FSR 3 de eklenebiliyor. Yani AMD bunu pazar misâli kullanıcılara sundu, DLSS'in aksine açık kaynak kodlu olduğu için.
Doğrudur fakat bazı oyun mod yapımcılarıda FSR 3 modlarını parayla satıyorlar.. Gerçekten çok saçma bir şey. GTA 5'e FSR 3 modu yapan birini gördüm, gerçekten para istiyor ya inanılmaz.

Doğrudur fakat bazı oyun mod yapımcılarıda FSR 3 modlarını parayla satıyorlar.. Gerçekten çok saçma bir şey. GTA 5'e FSR 3 modu yapan birini gördüm, gerçekten para istiyor ya inanılmaz.
Kınamanın bence bir mantığı yok bu durumda, adam sonuçta emek veriyor diye düşünüyorum.

Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam faydalı oldu.
Rica ederim, iyi günlerde kullanın gelecekteki kartınızı :)

Çok para alıyorlar. Zaten oyuna binlerce lira istiyorlar bir de üstüne oyun geliştiricisinin FSR 3 desteği eklemediğini düşün. Modcular bayram eder.

Modcular oyuna hayranların eklemek istediği ekstra özellikleri eklemek için vardır aslında. Yapımcının düzeltmesi veya değiştirmesi gereken bir sorunu modcunun eklememesi gerek çünkü o iş yapımcıya düşer. Hayranlar fanmade yapar oyunu güzelleştirir diye düşünüyorum ben.

Çok para alıyorlar.. Zaten oyuna binlerce lira istiyorlar birde üstüne oyun geliştiricisinin FSR 3 desteği eklemediğini düşün.. modcular bayram eder.
Evet tekel durumu olabilir ama çoğu oyunun geliştiricisi kafasız olabildiği için, mod yapımcıları oyunu güzelleştirmeye çalışıyorlar. (bkz. Starfield) :)

Yeni konular

Geri
Yukarı