R5 5600 - RTX 4060 sistemin 20.999 TL olması normal mi?

Bahadır.şahin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, az biraz bilgisayar bilgim var bu cihazı almayı düşünüyorum. İçerisinde RTX 4060 ekran kartı, işlemci olarak da Ryzen 5 5600 var. Fiyatın 20k olduğunda satıcı ısrarcı ama bu fiyata böyle bir sistem olması mantıklı değil gibime geliyor.

Merhaba, üründeki ekran kartı Palit RTX4060 Dual OC NVIDIA GDDR6 128bit HDMI. Display çift fan 8 GB ekran kartı bulunmaktadır.

Satıcının belirtiği ifade bu linki de aşağıya bırakıyorum bu fiyata böyle bir sistem olur mu, yoksa ben bir kısmımı gözden kaçırıyorum?

4060 ve 5600 ikilisi için fazla bir fiyat değil fakat içindeki diğer bileşenler hayatınızda görebileceğiniz en kalitesiz bileşenler. Dragos, Turbox gibi markalar böyledir. Benzer fiyatlara hazır sistemler bulabilirsiniz.

Değmez, atom bilişim satıcı. Bildiğin Turbox parçaları yani. Güvenilmemeli.

12400F, P3 1 TB, ASUS Prime.

Değmez, atom bilişim satıcı. Bildiğin Turbox parçaları yani. Güvenilmemeli.

12400F, P3 1 TB, ASUS Prime.

Paylaştığınız sistem için teşekkür ederim ancak taksitle alabilecek bütçem var paylaştığınız site taksit sunmuyor sanırım ya da kartım dersetklemiyor Trendyol ya da Hepsiburada gibi sitelerden bir link atabilir misiniz?

4060 ve 5600 ikilisi için fazla bir fiyat değil fakat içindeki diğer bileşenler hayatınızda görebileceğiniz en kalitesiz bileşenler. Dragos, Turbox gibi markalar böyledir. Benzer fiyatlara hazır sistemler bulabilirsiniz.

Bir de böyle bir sistem var yorumuzu alabilirm miyim hocam.

Paylaştığınız sistem için teşekkür ederim ancak taksitle alabilecek bütçem var paylaştığınız site taksit sunmuyor sanırım ya da kartım dersetklemiyor Trendyol ya da Hepsiburada gibi sitelerden bir link atabilir misiniz?

Trendyol ve Hepsiburada üzerinde düzgün sistem bulamazsınız. GameGaraj, İtopya, İncehesap, PcKolik, Sinerji, Gençer Gaming gibi hazır sistemleriyle ünlü sitelere bakın.

Daha da beter. Trendyol tarzı sitelerden bakarak vaktinizi boşa harcamayın derim. Hiçbir şey bulamazsınız maalesef.

Geri
Yukarı