R5 5600 sisteme ekran kartı önerisi

2K'da sorun yaşamazsın. 1080P' de seni etkileyecek bir darboğaz olacağını düşünmüyorum şahsen. 5600' de güçlü bir işlemci çünkü.
RTX 4060Ti mi almak mantıklı olur, yoksa zorlayıp 4070 mi? Açıkçası çoğu oyunu 1080P Ultra da oynasam yeter ve sistemi GTA 6 ya hazır etmek istiyorum her ne kadar sistem gereksinimleri belli olmasa da :)

RTX 4060Ti mi almak mantıklı olur, yoksa zorlayıp 4070 mi? Açıkçası çoğu oyunu 1080P Ultra da oynasam yeter ve sistemi GTA 6 ya hazır etmek istiyorum her ne kadar sistem gereksinimleri belli olmasa da :)
Amaç 1080p ise 4060ti gayet yeterli bir kart. Gta 6 için şahane bir sisteme ihtiyacın olmayacak online tarafında müşteri kaybetmeyi göze alamazlar. Ryzen işlemciler ile stabil çalışmama sorununu çözseler yeterli :)

Amaç 1080p ise 4060ti gayet yeterli bir kart. Gta 6 için şahane bir sisteme ihtiyacın olmayacak online tarafında müşteri kaybetmeyi göze alamazlar. Ryzen işlemciler ile stabil çalışmama sorununu çözseler yeterli :)
Monitör 1080P. Açıkçası yukarısına çıkmayı da düşünmüyorum pek. Bakalım 4060Ti ve 4070 fiyatları yakın bayağı 4070 e zorlamak mantıklı gibi

Monitör 1080p. Açıkçası yukarısına çıkmayı da düşünmüyorum pek. Bakalım 4060 Ti ve 4070 fiyatları yakın bayağı 4070'e zorlamak mantıklı gibi

Arada 5K bir fiyat farkı olacak ortalama olarak. Bunu sizin bütçenize bırakıyorum. 4070 alınması daha iyi olur tabii ki ama devir ekonomi devri :) İletmiş olduğum modeli alabilirsiniz. @kino incelemesi de mevcut oradan da detaylı kontrol edebilirsiniz.

Amazon.com.tr
Ya bu yada Gigabyte alabileceğim ama en azından şık görünsün istiyorum. Gigabyte oldukça sade duruyor

Yeni konular

Geri
Yukarı