R5 5600 sisteme sıvı soğutma önerisi

Bu üçü arasında Arctic olanı seçerdim, Deepcool LS520, yüksek performansını gürültülü fanlarıyla sağlıyor. Eşdeğer fanlarda Arctic performansı, 38 mm kalınlığındaki radyatörüyle daha iyi.

Ayrıca, Arctic, Alphacool ve EK markaları, doğrudan üretici, diğer markalar ise çoğunlukla Asetek firmasına fason ürettirip marka basıyorlar.

DeepCool LS520 SE mantıklı gibi o zaman ama dediğiniz gibi hava soğutmada aklıma düştü,
ID coolıng SE224XT güzel gibi ama şöyle bir model buldum sizce bu nasıldır.
Biraz abartı mı oluyor bu da sanki 1.5 kg neredeyse.

Olmadı DeepCool LS520 SE gözüküyor yolun sonu :)

DeepCool LS520 SE mantıklı gibi o zaman ama dediğiniz gibi hava soğutmada aklıma düştü,
ID coolıng SE224XT güzel gibi ama şöyle bir model buldum sizce bu nasıldır.
Biraz abartı mı oluyor bu da sanki 1.5 kg neredeyse.

Olmadı DeepCool LS520 SE gözüküyor yolun sonu :)
Bu model hakkında bir bilgim yok maalesef.

Bu üçü arasında Arctic olanı seçerdim, Deepcool LS520, yüksek performansını gürültülü fanlarıyla sağlıyor. Eşdeğer fanlarda Arctic performansı, 38 mm kalınlığındaki radyatörüyle daha iyi.

Ayrıca, Arctic, Alphacool ve EK markaları, doğrudan üretici, diğer markalar ise çoğunlukla Asetek firmasına fason ürettirip marka basıyorlar.
Arctic benim de aklımda ama sorun şu ki kasaya sığar mı emin değilim Radyatör desteği(üst)240mm X 1/ 120mm X 1 (27 Mm'ye kadar kalınlık/ 125 Mm'ye kadar genişlik, 32 Mm'ye kadar bellek yüksekliği ile) diyor benim kasanın desteği Arctic çok daha kalın sanırım

Arctic benim de aklımda ama sorun şu ki kasaya sığar mı emin değilim Radyatör desteği(üst)240mm X 1/ 120mm X 1 (27 Mm'ye kadar kalınlık/ 125 Mm'ye kadar genişlik, 32 Mm'ye kadar bellek yüksekliği ile) diyor benim kasanın desteği Arctic çok daha kalın sanırım
Standart haliyle sığmaz. Sığdırmanın tek yolu; tepe yerine ön panele montaj. Radyatörü tepede dışarı monte etmek de mümkün, ki su soğutmaların ilk zamanlarında böyle yapılırdı, sonradan kasalara su hortumları için giriş çıkış delikleri eklendi, ancak bu kasada delikler yok.

Geri
Yukarı