R5 5600'a soğutucu alınmalı mı?

SSD kötü değil hatta bu bütçe için en iyisi.
1700/1600 mb gözüküyor senin yaptığın özelleştirmede, bu yazma/okuma değil mi?

Bu varken alınmaz. Soğutucuyu Assassin King seçin.
Buranın taksitleri çok vade koyuyor.

Bu varken alınmaz. Soğutucuyu Assassin King seçin.
Taksit ile alacağı için bütçesini aştığını söyledi, ondan bu kasayı attım.

1700/1600 mb gözüküyor senin yaptığın özelleştirmede, bu yazma/okuma değil mi?
Öyle de SSD alırken sadece okuma-yazma hızına bakılmıyor.

Taksit ile alacağı için bütçesini aştığını söyledi, ondan bu kasayı attım.

Öyle de SSD alırken sadece okuma-yazma hızına bakılmıyor.
Heee, eyvallah reis söylemiştim çok da anlamıyorum. Senin seçtiğini seçtim, biraz da araştıracağım. Kasa için kaç volt seçmeliyim?

Heee, eyvallah reis söylemiştim çok da anlamıyorum. Senin seçtiğini seçtim, biraz da araştıracağım. Kasa için kaç volt seçmeliyim?
Attığım yeterli ama PSU'nun modelini araştırdım, bulamadım. O yüzden aynı kasanın PSU'suz halini alıp PSU olarak da FSP Hyper H3'ü seçebilirsin. 20 TL fark oluyor.

O zaman SSD'yi Exceria, anakartı A620M-K yap. Biostar ve Twinmos çöplerini alma.
Şöyle özelleştirerek attım da kasayı biliyor musunuz, güzel mi ? Araştırdım ama detaylı bir bilgi bulamadım. PSU hakkında da yine bir şey bulamadım. Bitfenix kasa seçip PSU'yu da FSP Hyper H3 yapmak daha mı mantıklı olur ?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    72,8 KB · Görüntüleme: 12
Şöyle özelleştirerek attım da kasayı biliyor musunuz, güzel mi ? Araştırdım ama detaylı bir bilgi bulamadım. PSU hakkında da yine bir şey bulamadım. Bitfenix kasa seçip PSU'yu da FSP Hyper H3 yapmak daha mı mantıklı olur ?
Bitfenix + H3 yapın. Hava akışı biraz şüpheli FSP'nin.

Bitfenix + H3 yapın. Hava akışı biraz şüpheli FSP'nin.
Kasanın son hali şu şekil. Soğutucu gerekli mi, stok idare eder mi acaba? Bir de ekran kartını OC mi alsam?
Screenshot_2024-02-04-16-30-43-863_com.android.chrome-edit.jpg

Tam son halini atıyordum, siz attınız. OC detaylı bilmiyorum ama çok fazla performansı arttırmadığını ve harcanan enerjiye değmeyeceğini duydum. Bir de OC için kasayı ekstra soğuk tutmanız lazım diye biliyorum. Soğutucuyu havalar ısınmadan almanızı tavsiye ederim, çok fazla yük altına sokmazsanız idare eder şu anlık. Kasanın da 3 tane renk seçeneği var haberiniz olsun.

Tam son halini atıyordum, siz attınız. OC detaylı bilmiyorum ama çok fazla performansı arttırmadığını ve harcanan enerjiye değmeyeceğini duydum. Soğutucuyu havalar ısınmadan almanızı tavsiye ederim, çok fazla yük altına sokmazsanız idare eder şu anlık. Kasanın da 3 tane renk seçeneği var haberiniz olsun.
Soğutucuyu daha ucuzundan alırım başka bir yerden, şimdilik o kadar yapamıyorum ama zorlamam. Renkleri söylediğiniz iyi oldu, teşekkürler. Beyaz almak istiyordum. İyi akıl verdiniz gerçekten, böyle bir sistem varken gidip R5 5600'ü alacaktım.

İleri zamanda ben ram'i de 32 gb yaparım, rahat yoluma bakarım. Bu sistem indirimli mi, GameGaraj'ı fazla araştırmadım ama sistem de fiyat da harikaymış, 1 ay sonraya stok kalır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı