R5 5600G sistem Valorant'ta 200-220 FPS alıyor

• Konuyu başlatan aTe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 664

aTe

Picopat
Daha fazla  
RAM
8+8 16 gb 3200 mhz ram
SSD veya HDD modeli
512gb ssd
Ekran kartı
Radeon rx 6750 xt
Anakart
MSI A520M
İşlemci
Ryzen 5 5600G
Ryzen 5600G Radeon RX 6750 XT 16 GB RAM 512 GB SSD'ye sahip yeni bir kasa aldım. Fakat Valorant oyununda orta grafik ayarlarında 200-220 FPS gibi bir değer alıyorum. Yanlış yaptığım bir şey mı var? Yoksa işlemcim ve ekran kartım tam kapasite çalışmıyor mu? İnternetten araştırdığım videolarda daha yüksek FPS değerleri alınmış. Ne yapmamı önerirsiniz?

Saf performansta zaten R5 3600 modelinden pek bir farkı yok 5600G'nin. Ayrıca 1080P'de darboğaz olur.

Merhaba, şu an elimde AOC'nin 240Hz 0.5ms monitoru mevcut fakat 1920x1080p cozunurluk destekliyor. Ne onerirsiniz bana şu anki durumumda? Yeni bir monitor mu yoksa şu anki sistemdeki parcalarla ilgili bir degisiklik mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Tam performansta calistirmak istersek ne onerirsiniz? Yani bir monitor sart midir ve bir sorum daha var şu anki ekran karti islemci vs. ekimpanlarimin tam kapasite bir sekilde calistigindan nasıl emin olabilirim.

@Conscious
Tam performansta calistirmak istersek ne onerirsiniz? Yani bir monitor sart midir ve bir sorum daha var şu anki ekran karti islemci vs. ekimpanlarimin tam kapasite bir sekilde calistigindan nasıl emin olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı