R5 5600X 3070 Ti sistem alınır mı?

Hatta anakartı da bi tık iyi seçerdim

Anakart zaten çok iyi :)

Diğer bulduğunuz alternatif molecule pc’deki sistem mi?

Evet Molecule'den.

Soğutucu olarak iyi bir kule tipi düşünüyorum sıvı kesin şart mı sizce?

Gayet yeterli.

Anakart zaten çok iyi :)

Evet Molecule'den.

Gayet yeterli.
piyasayı o kadar araştırdım ki doğru tahmin ettiğime şaşırmadım. 😂

Soğutucu önerisi için teşekkürler.
Kaçırdık güzelim fiyatları Yasin hocam. Sizin bütçeniz artmış çok iyi olmuş. Sevindim böyle olmasına.

Sisteme gelecek olursak da ekran kartı gayet güzel. Bu bütçede böyle güzel bir ekran kartı iyi denk gelmiş. Hâliyle diğer parçalardan (anakart/ram) kısmışlar fakat zamanla onlar satılıp daha iyi modeller alınabilir. Sonuçta sadece ekran kartının fiyatı 19 bin lira. Ben de değeceğini düşünüyorum. Bir de güzel bir işlemci soğutucu eklerseniz harika olur. Bütçem olsa satın alırdım sizinle beraber.

Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın. 👍🏻

Valla ne sistemler geldi geçti. Çok geç kaldık. Artık canıma tak etti madem bu masrafa girdim iyisini alayım dedim. Zaten taksitli ödeyeceğimden bulduğum en düşük sistemle bu sistem arasında aylık ödeme farkı 350 lira falan. Değer diye düşünüyorum.

Yasin hocam siteyi araştırma fırsatınız oldu mu acaba? Ben bakındım biraz ama yeterli bilgi bulamadım. Fiyatları gerçekten güzel görünüyor. Sizin yorumunuza göre ben de buradan alışveriş yapabilirim.

Yasin hocam siteyi araştırma fırsatınız oldu mu acaba? Ben bakındım biraz ama yeterli bilgi bulamadım. Fiyatları gerçekten güzel görünüyor. Sizin yorumunuza göre ben de buradan alışveriş yapabilirim.

Forumlarda herhangi bir alışveriş deneyimi paylaşan bulamadım.

pckolik.com açılışa özel indirimler
Burada bir konu var. Keenetic firması pckolik hakkında güvenle alışveriş yapabilirsiniz demiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da Shiftdelete YouTube kanalı PC toplamış sistem Pckolik'e ait.

Sanırım bir problem yaşanmaz gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yine bu videoda da sistem pckolik’ten alınmış.

Forumlarda herhangi bir alışveriş deneyimi paylaşan bulamadım.

pckolik.com açılışa özel indirimler
Burada bir konu var. Keenetic firması pckolik hakkında güvenle alışveriş yapabilirsiniz demiş.

Burada da Shiftdelete YouTube kanalı PC toplamış sistem Pckolik'e ait.

Sanırım bir problem yaşanmaz gibi.

Yine bu videoda da sistem pckolik’ten alınmış.
Çok teşekkür ederim. Bu arada siteye kredi kartı desteği gelmiş. Sanırım ben de buradan 3060Ti ekran kartlı bir sistem satın alacağım. Beraber yanmaya var mısınız Yasin hocam? 😅

Sistemdeki diğer parçaların fiyatını akakçe üzerinden hesaplayınca kart 13.906 TL gibi bir rakama denk geliyor. Bence pahalıya geliyor madem hazır sistem alıyoruz hesaplayınca kartın daha ucuza gelmesini beklerdim şahsen.

Sistemdeki diğer parçaların fiyatını akakçe üzerinden hesaplayınca kart 13.906 TL gibi bir rakama denk geliyor. Bence pahalıya geliyor madem hazır sistem alıyoruz hesaplayınca kartın daha ucuza gelmesini beklerdim şahsen.
Hocam 3070 Ti’ın piyasa ederi ne kadar ki. Zaten stokta yok. Hepsiburada’da 19k, vatanda 19,7k, itopya’da 16k (stok yok). Amazon yurtdışı mağazada en düşük fiyat 1499 dolar, 14,5k tl yapıyor. Model 2 fanlı veya ventus model değil gaming x trio model gözden kaçırmışsanız diye belirteyim.
Çok teşekkür ederim. Bu arada siteye kredi kartı desteği gelmiş. Sanırım ben de buradan 3060Ti ekran kartlı bir sistem satın alacağım. Beraber yanmaya var mısınız Yasin hocam? 😅
Siz hangi sistemi düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Siz hangi sistemi düşünüyorsunuz?

Bu sistemi satın almayı düşünüyorum.

Bu sistemi satın almayı düşünüyorum.
Sitedeki en mantıklı 3060 Ti sistem bence de. Başka bir sistem söyleseydiniz bunu önerecektim. Sipariş verdiniz mi? Benim elim gitmiyor da 😅
Evet arkadaşlar an itibariyle siparişi vermiş bulunmaktayım. Vatana millete hayırlı olsun. Umarım süreç sorunsuz tamamlanır. Siteden yaptığım alışverişle ilgili bi konu açarım diğer insanlara da rehbet olur. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Sitedeki en mantıklı 3060 Ti sistem bence de. Başka bir sistem söyleseydiniz bunu önerecektim. Sipariş verdiniz mi? Benim elim gitmiyor da 😅
Evet arkadaşlar an itibariyle siparişi vermiş bulunmaktayım. Vatana millete hayırlı olsun. Umarım süreç sorunsuz tamamlanır. Siteden yaptığım alışverişle ilgili bi konu açarım diğer insanlara da rehbet olur. Herkese teşekkürler.
Birkaç gün içerisinde sipariş vereceğim. Evet gerçekten en mantıklı 3060Ti sistem buydu aralarında.

Şimdiden hayırlı olsun. Geri bildirimlerinizi dört gözle bekliyorum. Gerçekten bu konuda öncü olmanız ve Sosyal'e yol göstermeniz harika olur.

Ayrıca eğer işinize yararsa Instagram üzerinden kendileriyle konuşarak birkaç bilgi edindim siteyle alakalı. Siparişleri Aras kargoyla gönderiyorlar. Ürünleri bir günde kargoya verdiklerini ve ekran kartlarını demonte şekilde yolladıklarını söylediler. Ellerindeki tüm kartlar LHR modelmiş ve sisteme dahil olan tüm ürünleri kutularıyla beraber yolluyorlarmış.

Umarım sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş olur. Paramı toplar toplamaz ben de sipariş vereceğim hayırlısıyla.

Geri
Yukarı