R5 5600X için ID-Cooling SE-224-XT vs ID-Cooling SE-214-XT

Berkayyyyy_05

Picopat
Daha fazla  
ID-Cooling SE-224-XT vs ID-Cooling SE-214-XT
Karasız kaldım. Bunlar arasında hangisi daha iyi performans ve daha çok sogutur? Ve de kullanan varsa CS'de kaç derece alıyor? Söylerse sevinirim.

ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat Bu daha güncel bir işlemci soğutucu. Fan hızları pervane hızları daha hızlı ve ses olarak dB daha az ses veriyor bir tık daha güç w istiyor.
Ayrıca 10-15 CFM hava üflemesi (hava akışı) daha yüksek.
Tek farklar bunlar uçurum kadar fark yok.
Eğer ki bütçeniz sıkıntı değilse güncel olanı almanızı öneriyorum. Çok memnunum Red Dead Redemption 2 ve Fifa 2022 4k en yüksek ayarlarda oynuyorum işlemciyi yoran şeyler yapıyorum ama işlemci sıcaklığım 63 derecenin üstüne çıkmıyor. Harika bir işlemci soğutucu bütçe sorununuz yoksa şahsen attığımı almanızı öneririm, ama aralarında dağlar kadar fark yok tabiki de.

yardımcı olursan sevinirim hangisi daha çok performans verir hangisi daha iyi sogutur

Son düzenleme:
ID-COOLING SE-224-XT Black V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat Bu daha güncel bir işlemci soğutucu. Fan hızları pervane hızları daha hızlı ve ses olarak dB daha az ses veriyor bir tık daha güç w istiyor.
Eğer ki bütçeniz sıkıntı değilse güncel olanı almanızı öneriyorum. Çok memnunum Red Dead Redemption 2 ve Fifa 2022 4k en yüksek ayarlarda oynuyorum işlemciyi yoran şeyler yapıyorum ama işlemci sıcaklığım 63 derecenin üstüne çıkmıyor. Harika bir işlemci soğutucu bütçe sorununuz yoksa şahsen attığımı almanızı öneririm, ama aralarında dağlar kadar fark yok tabiki de.
Tamamdır 224 alıorum tşklerrr en güçlü oynuyacagım oyun pubg olur neyse genede tşkler yarın sipariş vericem havalar çok sıcak pc çalışınca üstündeki fan kendi stok fan odayo daha çok ısıtıyor tşkler

Gel al bura güvenilirmidir bunun için ordan alsam

500 700 civarı

Yeni konular

Geri
Yukarı