R5 7600 ve stok soğutucu performansı nasıldır?

ShwifX

Picopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Yaklaşık 2 aydır kullandığım R5 7600 + RX 6800 sistemde CPU'mun stok soğutucu ile kaç derecelerde gezdiğini söylemek istiyorum.
*Yüksek ayarlarda FurMark testinde en fazla 75 dereceyi gördüm.
*RDR2'de 2K Ultra ayarlarda en fazla 72-75 dereceyi gördüm.

"Şimdilik sadece AAA oyun olarak RDR2'yi deneme fırsatım oldu. CS2 de falan 65-70 derecelerde gezdi sıcaklık"
Bazı arkadaşlar sistemi almadan önce stok soğutucunun yeterli olmayacağını söyledi farklı bir forumda. Fakat bu sıcaklıklar bana gayet iyi gözüktü.
Sizce de değerler iyi mi? Birkaç ay sonra yetersiz gelmeye başlaması gibi bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
CPB kapalı ve 45 W ECO modda bile bu kadar soğuk olmamalı. Kuzende 7600X var, Arctic Freezer 34 eSport Duo ile CPB kapalı 45 W ECO modda bile 65-70 derecelerde. Dediğim gibi senin CPB kapalı ve 45 W ECO modda ya da denk gelen silikonu uzaylılar filan fırınlamış galiba.

CPB kapalı ve 45 W ECO modda bile bu kadar soğuk olmamalı. Kuzende 7600X var, Arctic Freezer 34 eSport Duo ile CPB kapalı 45 W ECO modda bile 65-70 derecelerde. Dediğim gibi senin CPB kapalı ve 45 W ECO modda ya da denk gelen silikonu uzaylılar filan fırınlamış galiba.
Bende anlamadım hocam. Dengeli Modda kullanıyorum. İşin tuhaf tarafı the Finals oynarken bütün bu değerlerin üstüne çıktı. Birde 7600x, 7600'a göre epey fazla ısınıyor.

Geri
Yukarı