R5 7600X RX 7700 XT sisteme 750W 80+Gold PSU yeter mi?

Direkt öyle düşünmekle olmaz. Güç kaynağının fiyatı da önemli. Fiyatını hak etmiyorsa dünyanın en iyi modeli de olsa alınmamalı. PSU için bütçe varsa belirtin yardımcı olayım.
Teşekkur ederım.PSU dan çok anlamam sadece +gold,plat...sertifikasına bakmaya çalışıyorum.Bütçeyi max 7k-9k arası tutmaya çalışıyorum.

Teşekkur ederım.PSU dan çok anlamam sadece +gold,plat...sertifikasına bakmaya çalışıyorum.Bütçeyi max 7k-9k arası tutmaya çalışıyorum.

Rica ederim de 7K-9K aralığına çıkmanıza gerek yok. Şu modeli alın:

Şu da var ama ilk attığım biraz daha kaliteli ve ileriye dönük:

İlkini alırdım.

7500F 4070 veya 7800XT sistemlere bakın hocam. O işlemci için de Asassin King öneriyorlar forumda.
Teşekkur ederim sağolun.
PassMark Software - CPU Benchmarks e bakarak dizim yaptım.Çok anlamıyorum ben de.

Rica ederim de 7K-9K aralığına çıkmanıza gerek yok. Şu modeli alın:

Şu da var ama ilk attığım biraz daha kaliteli ve ileriye dönük:

İlkini alırdım.
Teşekkur ederim.Sinerji güvenilir mi bu arada çok kotu şeyler yazan var ?Bi korkmadım değil.Birde ben istanbulda oturuyorum sinerji merkez binasına kendim gitsem adamla beraber gözümün önunde kurarbilir miyiz :)

Son düzenleme:
Teşekkur ederim.Sinerji güvenilir mi bu arada çok kotu şeyler yazan var ?Bi korkmadım değil.

Pek çok kez alışveriş yaptım. Bir sorun yaşamadım.

istanbulda oturuyorum sinerji merkez binasına kendim gitsem adamla beraber gözümün önunde kurarbilir miyiz

Orada yaparlar da sistemi tek bir yerden almanızı önermem.

Pek çok kez alışveriş yaptım. Bir sorun yaşamadım.

Orada yaparlar da sistemi tek bir yerden almanızı önermem.
hangi parçaları nerelerden önerirsiniz?

Komple bir sistem toplama konusu açın bütçenizi ve kullanım amacınızı belirterek. Burada dikkat çekmez, ben de güç kaynağı haricinde piyasadan uzağım. Yanlış yönlendirmeyeyim.
Yeni konu açtım teşekkurler.

Geri
Yukarı