R7 240 H1Z1 performansı nasıldır?

gReeNs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, R7 240 isimli kartı almak istiyorum oynadıgım oyunlar çok basit. H1Z1,CS:GO, LOL, oynuyorum Yaz sonu sağlam bir PC alacagım ama beni idare etmesi için almak istedigim bir ekran kartı var mevcut. Bütçem 250-300TL ve sistemim oldukça eski Ekran kartımın donanımı güzel bir seviyede ancak mimarisi eski oldugu için ve H1Z1'de optimizasyon sıkıntısı oldugu için kartı yükseltmek istiyorum. Fakat internette düzgün bir H1Z1 incelemesi çeken kimse yok olanların hepsi de eski bu kartı alsam acaba H1Z1 kasmadan 40-60 FPS degerlerinde oynayabilir miyim?
  • i3 540
  • 8 GB HyperX RAM
  • GT 9800 1gb 256 bit ekran kartı
  • Not: Anakart PCI 2.0 destekli 1156 Pin 2x RAM slot

Son düzenleyen: Moderatör:
★ Sapphire R7 250 2GB 128Bit DDR3 Ekran Kartı (11215-21-10G) - Ekran Kartı - Bilgisayar Bileşenleri
R7 250 alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

550 parasını hak etmeyen bir kart.
Youtube da GTX 1050 ile eşit diyenler var.
Bir de GTX 750 ile aynı diyenler var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı