R7 265 Sistem

Öncelikle ekran kartını GTX 750 Ti yaparsan daha güzel performanslar elde edersin. Ayrıca işlemcin şuanda çok fazla satılan işlemciler arasında , stokta yok ise G3420 alabilirsin. (Ama yaklaşık 10$ daha pahalı bir işlemcidir.) İlerleyen zamanlarda aynı bellekten bir adet daha takarsan kaliteli bir oyun performansı elde edersin.

Ilk olarak işlemci stokta var iyice araştırınız. Ikinci olarak R7 265 GTX750ti dan daha iyi bir kart. GTX750ti ın iyi yanı yeni düşük güç tüketimi olması.

@MatSoline seni 1-2 konuda gördüm hep aynı işlemciyi önermişsin. Ve bu işlemci AMD Fx6. Nedir bu işlemciye karşı olan merakınız ? Sanırım ağır bir AMD tutkunusunuz. Ve @Gankmachine ; stokta işlemci yok diye bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum. Eğer arkadaşın bulunduğu mekanda stok yok ise ikincil bir seçenek olarak G3420 kullanılabilir dedim ve G3420 , G3258 e kıyasla daha kalitelidir. Ayrıca 1.si AMD bana göre Nvidia'dan her konuda çok daha kalitesiz. (Bakın kendime göre diyorum sizin görüş açınız farklıysa ben bilemem.) Ayrıca R7 265 ile GTX 750 Ti arasında uçurumlar kadar bir fark söz konusu değil birbirlerine yakın kartlardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı