R7 370 ekran kartlı sistem tavsiyesi

Bütçe
3000-4000

ErenDieBiri

Femtopat

Elimde bu ekran kartından var, buna uyumlu olan anakart işlemci RAM ve PSU tavsiyesi verirseniz sevinirim.

Bütçeniz ne kadar ona göre öneri yapabilirim.

3000-4000 TL arası.

Anakart bunu alabilirsiniz.

Işlemci olarak bende bunu kullanıyorum çok iyi.

RAM

PSU.

RAM

PSU.
Tamamdır,teşekkürler.

RAM

PSU.

Önermiyorum. Bu kadar kötüsü dizilemezdi. 3000-4000 TL bütçe varken anakartın 1300 TL olmaması gerekiyor. Bu bütçede RAM neden tek kanal? PSU bomba. Kalitesizlik kokuyor. Kesinlikle almayın. Alırsanız bir iki gün sonra "Frisby PSU patladı" konusu açarsınız.

Önermiyorum. Bu kadar kötüsü dizilemezdi. 3000-4000 TL bütçe varken anakartın 1300 TL olmaması gerekiyor. Bu bütçede RAM neden tek kanal? PSU bomba. Kalitesizlik kokuyor. Kesinlikle almayın. Alırsanız bir iki gün sonra "Frisby PSU patladı" konusu açarsınız.
Siz önerebilir misiniz o zaman? Yeni bir bilgisayar alacak bir bütçem olmadığı için böyle birşey yapmaya karar verdim.
Beni 4-5 yıl daha götürse yeter sonra zaten komple yenilemeyi düşünüyorum.

Siz önerebilir misiniz o zaman? Yeni bir bilgisayar alacak bir bütçem olmadığı için böyle birşey yapmaya karar verdim.

Beni 4-5 yıl daha götürse yeter sonra zaten komple yenilemeyi düşünüyorum.
O güç kaynağının, 4-5 yılı bırakın sizi 15 gün bile götüreceği belli değil.

Ekran kartı dahil olmadan bütçeniz ne kadar?

3000-4000 lira arası zaten almayacaktım o güç kaynağını yorumlarına filan baktım.

3850.2 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı