R7 5700X ve RTX4060 sistem nasıldır?

@dinçer mert özer Wi-Fi olup olmadığı anakarttan anlaşılır. Bağlantıya tıkladığında hazırda seçili olan "A620M DS3H" modelin Wi-Fi'ı yok ancak sanırım bir teknik hata üst model olan "byte A620M Gaming X AX" modelini masraf olmadan seçersen onda Wi-Fi var. Teknik hata olduğunu anlayıp para isterseler yükseltme için 1.500 küsur verilebilir veya tek amaç Wi-Fi ise 750-800 liralara şu USB Wi-Fi'lar alınabilir; ASUS USB WIFı - TP-LINK USB WIFI
Bunlara Vodafone gibi şeyler kurmak gerekiyor mu

Bunlara Vodafone gibi şeyler kurmak gerekiyor mu?

Sanirim taşınabilir interneti kast ediyorsunuz. Benim bildigim bunlar, ondan degil. Bu, evde halihazırda var olan ve modem ile kablosuz olarak dağıtılan interneti, masaüstü bilgisayarınıza bağlamak icin. Tipki ev internetinde telefon veya laptop veya konsol kullanmak gibi, onlarin halihazırda icinde wifi/bluetooth geliyor. Masaustu bilgisayarlarda soyledigim gibi bu ozellik anakarta dahili veya sonradan alinacak eklentiler ile kavusuluyor. Maliyetten tasaruf icin genelde giris sv masaustulerde bu ozelliklik olmayabiliyor. İste bu attigim aparat ile USB portuna takiyorsunuz ve evdeki interneti kablosuz olarak kullanabiliyorsunuz.

Yuksek hizli internette ne kadar kayboluyor bilmiyorum ama benim 16Mbps'lik internetimde kablolu da yukarida attigim TP-Link'in urunu ile de ayniydi, yine de ben ASUS olani tercih ederim.

Ayrica Vodafone veya Turkcell ile abonelikle bu cihazlar uydudan interneti cekebilecek donanıma sahipler mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı