Elektronik R7 5800H RTX 3060 IdeaPad Gaming 3 22.999 TL!

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V16.7 / Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050.
Modelin miladı dolali çok oldu ama piyasaya göre fena olmayan bir fiyata düşmüş, muhtemelen son stokları vs. eritiyorlar. Bütçesi 4050 modellere çıkmayanlar tercih edebilir.

Bu mesajı bu laptoptan yazıyorum, şirkette Monster, Lenovo ve ASUS olmak üzere kullandığım toplam 3 adet laptop var. En az ısınan ve stabil olan model bu. Kulaktan dolma bilgilerle, internette gördüğünüz yalan yanlış videolarla lütfen deneyim yaşamadığınız ürüne çamur atmayın. Eleştirilecek yönleri muhakkak vardır. Argümanlarınızla yazarsanız daha faydalı olur.

Bu mesajı bu laptoptan yazıyorum, şirkette Monster, Lenovo ve ASUS olmak üzere kullandığım toplam 3 adet laptop var. En az ısınan ve stabil olan model bu. Kulaktan dolma bilgilerle, internette gördüğünüz yalan yanlış videolarla lütfen deneyim yaşamadığınız ürüne çamur atmayın. Eleştirilecek yönleri muhakkak vardır. Argümanlarınızla yazarsanız daha faydalı olur.
Ürünü kullanmamış ancak öyle duyduğu için kötü diyenler varken senin gibi ürünü kullanan kişileri niye önemseyelim hocam? Technopat burası.

Benimde okulumdan dolayı Lenovo, Casper, Asus olarak kullandığım 3 laptop var en çok ısınan Lenovo İdeapad Gaming 3 hatta o kadar ısınıyor ki Lenovo'nun gerçek sahibiyle tek fanı olduğunu düşünüyoruz. Model kodu 82k100cttx08 isterseniz sizde bir bakın, belki tek fanlıdır. Kasanın içini açamadığımız için, tek fanlı olduğunu düşünüyoruz çünkü çok çabuk 80 derecelere çıkıyor.

Aslında ekstrem bir şekilde ısınan değil, ortalama soğutmaya sahip bir model fakat milletin aklında niye böyle kalmış bilemiyorum. 120 Hz modellerin ekrani dandik geliyor sadece o kadar.

Geri
Yukarı