R7 5800x3D - RTX 3070 sistem nasıl?

Kendini beğenmişlik yapmadan önce biraz daha iyi araştırsaymışsınız keşke. İki üç videoya bakarak kendinizi çok üst noktada görmeniz, sizin ayıbınız. Ben çok fazla araştırdım. 5800x3D işlemcisinin hala taş gibi bir işlemci olduğu bir gerçek ama bunu kabul etmemek size kalmış. Yıllardır bu sektörü yakından takip ediyorum. Bu yüzden bana çıkıpta artist artist bir daha konuşma falan deyip egonuza dayanarak benle dalga geçmeye çalışmayın. Çöp önerilerinizle mutluluklar.
Öncelikle 5800X3D ye ben çöp demedim. 2. si AM5 her şekilde eski nesilden daha iyidir.

Öyle mi olmuş sayın Ali bey kaynak belirtin bana 5800x3D'nin 7800x3D'yi geçtiği bir kaynak gösterin özür dileyeceğim sizden :)
Bir tanesi ddr4 işlemci.bir tanesi ddr5 işlemci.böyle bir.geçme mümkünmü.5800x3d gayet ddr4 mimarisinin amiral gemisi denicek bir işlemci.ayrıca fikir sunmak ile tartışma yaratmak farklı şeyler.forumda yenissin anlıyorum ama fan boyluk yapmayıp her bilgiye saygı duymaya çalışman tavsiyemdir.

Bir tanesi DDR4 işlemci. Bir tanesi DDR5 işlemci. Böyle bir. Geçme mümkün mü? 5800x3D gayet DDR4 mimarisinin amiral gemisi denecek bir işlemci. Ayrıca fikir sunmak ile tartışma yaratmak farklı şeyler. Forumda yenissin anlıyorum ama fan boyluk yapmayıp her bilgiye saygı duymaya çalışman tavsiyemdir.

Ben şizofren miyim kendi kendimemi konuşuyorum arkadaş 5800x3D geçiyor demiş okuduğunu anlayabiliyor musun 5800x3D'ye laf etmedim ben sadece nasıl olurda 7800x3D'yi geçebilir dedim akıl var mantık var :)

Ben şizofren miyim kendi kendimemi konuşuyorum arkadaş 5800x3D geçiyor demiş okuduğunu anlayabiliyor musun 5800x3D'ye laf etmedim ben sadece nasıl olurda 7800x3D'yi geçebilir dedim akıl var mantık var :)

Ben tamamen geçiyor demedim. Bazı testlerde, bazı benchmarklarda geride bırakabiliyor dedim. 7800x3D'den daha iyi demedim.

Şizofren olduğunu bilmiyordum çok çok geçmiş olsun allah'tan acil şifalar 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı