R7 7700 RTX 4070 sistemde ekran kararıp 2, 3 saniyede geri geliyor

• Konuyu başlatan UKQQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 111

UKQQ

Centipat
Ekran kartı
4070 super
Anakart
MSI PRO B-650S WİFİ
İşlemci
amd ryzen r7 7700
Arkadaşlar bu problemi 1 ayda 2 kez yaşadım neden olduğunu da anlamadım sistem daha 1 aylık sistemin bilgisini de aşağıya atacağım.
1 kez masaüstünde yaşadım 1 kez de oyun içindeyken yaşadım sıcaklık değerlerim oyunda ekran kartı 50-55 işlemci 51,55 arası genelde.

1713520701922.png

Son düzenleyen: Moderatör:
650 yeterli diyorlardı ama sanmam PSU'dan oldugunu test edebileceğim bir şey var mı?
Kaliteli bir 650 watt 80+ Gold idare edebilirdi fakat görünene göre kasa ile gelen fsp psu kullanıyorsunuz büyük ihtimalle problem o.

Kaliteli bir 650 watt 80+ Gold idare edebilirdi fakat görünene göre kasa ile gelen FSP PSU kullanıyorsunuz büyük ihtimalle problem o.

FSP'nin güç kaynağı kötü mü ki? + baska güç kaynağı alsam kasaya yerleştirebilir miyim bilmiyorum.

Kaliteli bir 650 watt 80+ Gold idare edebilirdi fakat görünene göre kasa ile gelen FSP PSU kullanıyorsunuz büyük ihtimalle problem o.

Ve güç altında bir problem olmuyor dediğim gibi PC boşdayken 1 kez oldu yük altında hiç yaşamadım daha.

Bilgisayarı alalı 1,5 ay oldu cok uzun süre test etmedim ama olmamıştı.
Bu güncellemeyle beraber birkaç gündür benzer hatalar alanlar var. Özellikle ikinci monitör kullananlarda bu ve benzeri hatalar son bir iki gündür çok karşılaşmışlar. Bence DDU ile driverı silip bir önceki sürümü kurun. Test aynı hatayı almazsanız sorun bundadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı