R7 7700X ve RTX 4070 sistem nasıldır?

Gereksiz yüksek seviye diye bir şey yok geleceğe yatırım var.

Belki ileride GPU değiştirir. PSU'yu ekran kartına göre kısıtlamak bence mantıklı bir fikir değil.

Ya kardesim adam 4090 mi takacak da 850W alsin?

Zaten fiyati sisirilmis PSU.

Abicim sana ne belki ileride takacak? Hem rahat rahat kullanmak istiyor adam.

Gereksiz X islemci, gereksiz X chipset anakart, sisirilmis fiyatli gereksiz yuksek PSU...

4070 sence dusuk kalmiyor mu, kalıyor. İste cikarsin o gereksiz X chipseti, taksin 4070 Ti. İslemci X cikarsin, 7500F taksin. Taksin PSU'dan, anakarttan, islemciden kisarak 4080 oluyorsa, olmuyorsa 7900 XTX, 4070 Ti falan filan. QHD, UHD olarak cok da problem olmaz.

7950X3D ya da o seviyede bir işlemci takmayacaksa bu anakart yüksek seviye. 4090 ya da o ayarda bir ekran kartı takmayacaksa o PSU yüksek seviye.
Hocam illaki zaman gelicek ve yükselticek arkadaş. Artık ben sistem alıyım 6 sene götürsün planı işe yaramıyor bunu şimdiki ve ileride çıkacak olan oyunlardan anlayabilirsin .

Hocam illaki zaman gelecek ve yükseltecek arkadaş. Artık ben sistem alayım 6 sene götürsün planı işe yaramıyor bunu şimdiki ve ileride çıkacak olan oyunlardan anlayabilirsin.

Zaten 3000 serisinde yuksek guc tuketimi vardi, 4000 serisinde iyi guc tuketimi. Boyle boyle ilerledigi zaman tahminen daha az guc tuketimi tahmini olarak. O yuzden yine mantiksiz o PSU.

Anakart: ROG STRIX X670E-A 6400 MHz.

İşlemci: Ryzen 7 7700X.

Ekran kartı: Gigabyte 4070 12 GB.

RAM: Corsair 2x16 6000 MHz CL30.

SSD: Samsung 990 Pro M.2 SSD 2 TB.

Soğutucu: NZXT Kraken 360 mm.

PSU: ROG STRIX 850W.

Kasa: NZXT H9 Flow.

Sistemde darboğaz veya eksik kusur gördünüz mü arkadaşlar?
Hocam o fiyata o sistem bence çok boş. Bir sistem önerebilirim size. 82 bin Tl'ye kralını dizersiniz sistemin. Allta attığım sistemin fiyatı şuan 84.298 Sadece 2 Bin Tl farka böyle bir sistem almak varken gidip boşa o parçalara para vermeyin.

Pardon SSD ATMAMIŞIM SOĞUTUCU DEĞİŞİP SSD koydum Sistemin Fiyatı 1000 TL UCUZLADI​

Yeni konular

Geri
Yukarı