R9 270 nasıldır?

Aynı kartı kullanıyorum. Watch Dogs 1080p Smaa ile herşeyi ultrada oynuyorum. Gayet soğuk kart bu arada. En fazla 70 gördüm oyunlarda ( fanlar %80 de çalışıyor.). R9 270x ile arasında 5 fps var yok.

,

Asus' un soğutması daha iyidir ve malzeme kalitesi olarak ta Asus üstündür.

Haklısınız ama bence ASUS Nvidia Tarafında daha iyi.SAPPHİRE R Serisinin ilk kartlarını yaptı ve yıllardır hiç nvidia ve SAPPHİRE in bir arada olduğunu görmedim,O yüzden SAPPHİRE almanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

Haklısınız ama bence ASUS Nvidia Tarafında daha iyi.SAPPHİRE R Serisinin ilk kartlarını yaptı ve yıllardır hiç nvidia ve SAPPHİRE in bir arada olduğunu görmedim,O yüzden SAPPHİRE almanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

Çok alakasız bir yorum olmuş. Asus hem kalite hem soğutma olarak daha öndedir ve Sapphire en çok sorun çıkaran firma olarak bilinir. Sapphire kötü demiyorum. Gayet güzel fakat Asus daha da güzel.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı