R9 270 Sistem Toplama

Bykorku

Hectopat
Daha fazla  
Eksik yada önereceğiniz bir şey var mı?

• *Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci
  • * MSI Z170M MORTAR Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3200MHz(OC) USB 3.1 DVI&HDMI Anakart
  • * 2 adet biri sistem için Kingston 120GB UV400 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 550MB / Yazma 350MB)
  • *Team 16GB(2x8GB) DDR4 Dark Series 3000MHz Ram Bellek (TM4D300082RD)
  • * (elimde var ) Sapphire R9 270 DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı seçimin yanlış. Ekran kartı olarak RX 470-480 modellerinden birini alabilirsin. İşlemci ve Anakartı düşürerek ekran kartını GTX 1070 ve GTX 1080'de alabilirsin.
Daha önce 2-3 konuda okumadan, anlamadan cevap yazdığınıza şahit oldum. Daha önce uyaracaktım konuyu iyi okuyarak yorum yapın diye, neyse dedim sana mı kaldı karışmak ama yine karşılaşınca dayanamadım uyarayım dedim. Arkadaş ekran kartı için elimde var yazmış yani sıfır ürün almıyor ve bence değiştirmesini gerektirecek bir kartta değil. 2 SSD yerine 1 tane alıp 1 adette HDD almanı tavsiye ederim. İyi forumlar

@ubolattekin Uyardığın teşekkürler, okumadan, anlamadan cevap yazmam. Konuyu açan arkadaş biraz karmaşık yazmış ve ister istemez gözden kaçmış. Daha önce de 2-3 konuda rastladım dedin, örnek verir misin, bu pek mümkün değil benim açımdan. Ara sıra böyle durumlar olabilir insanlık hali. Fakat ben böyle birisi değilimdir.;) Ekran kartı elinde olduğuna göre de bu kartı değiştirmesine gerek yok, eğer üst düzey ekran kartı almayacaksa.

Örnek vermem için yorum yaptığın 2 konuyu bulmam lazım sende farkındasın ki bu pek mümkün değil. Bu kadar dikkat ettiğime göre emin ol yaptığın yanlış anlama içindir ama bu önemli değil her insan yanlış anlama-yorumlama yapabilir ben burda sadece seni dışardan izleyen ve senin göremediğin bir göz olarak söylüyorum :)

Bende uzatanın sen olduğunu düşünüyorum. Yukarda dediğim gibi daha dikkatli olman gerekir dedim ve her insanın yanlış anlama yapabileceğini söyledim fakat sen kanıt gösterin dedin. Arkadaşta kanıt göstermiş senin isteğin üzerine... daha sakin olmalısın kimsenin bilmişlik yaptığıda yok bence saygını bozma derim. İyi forumlar.

Elim de 500 gb lık hdd mevcut onun için 2 adet 120 gb ssd bir tanesi sistem birtanesi de guncel oynadigim oyunlar icim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı