R9 280 Dual-x mi ? R9 280x Vapor-x mi yoksa TOXİC mi ?

Ben de duydum hocam o yüzden powercolor almadım zaten beğenmediğim bir marka.PCS+ soğutmasına lafım yok tabi :).R9 280X ler de Sapphire in ürünleri çok başarılı.Toxic e o kadar para verilmez bence Vapor x idealdir.

Arkadaşlar yeni bir konu açmak istemediğimden bu konuya yazmak istedim . Topladığım sistem bu ancak biraz bana fazla . Birde fiyatlar sanki yükselmiş acaba hafta sonu indirimimi bitti yoksa bana mı öyle geldi ?

Benim istediğim performansı fazla etkilemeden fiyatını düşürmek . Bunu kasada ve anakartta yapmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım teşekkürler .

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    58,3 KB · Görüntüleme: 225
ancak r9 280x lerde powercolor önermiyorlar . Sapphire iyi diyolar ama düşüneceğim ancak öncelik kasa ve anakartta özelilkle kasa bu sistem için alabileceğim kasa varmıdır acaba

Önermeyen kişinin ismini versene sen bana? Powercolor R9 280X Turboduo hakkında araştırma yapmadın hiç sanırım. Onu söyleyen arkadaş/arkadaşlar da yapmamış anlaşılan. 737TL'ye GTX770'e denk bir ekran kartını mı önermiyorlar? Sadece zırvalamışlar. Üzüldüm onu yazan kişi adına.

Bu soru sadece Sapphire ile alakalıysa Toxic derim, fakat daha ucuza R9 280X alma imkanı var. ;) Fiyatlar haftaya veya bu hafta içi eski haline döner. İndirimsiz çoğu ürün. Çoğu da %25 indirimli.

Sapphire ısınma sorunu konusunda başarılıymış galiba ancak powercolor hakında pek öyle bişey duymadım okumadım , kullanan veya bilgili arkadaşlar cevap verebilirmi acaba

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı