R9 280x coil whine sorunu.

Daha fazla  
Meslek
Sous Chef
Arkadaşlar powercolor r9 280x ekran kartımı okullar açıldıktan 1 hafta sonra aldım. Marka ile hiçbir sıkıntım yok youtubede birkaç örneğide var. Özellikle Ac unity ,blag flag, Batman arkham origins,NFS MostWanted2 metro 2033,2034 gibi birçok oyunda bu bobin cızırtısı denen sıkıntı var. Bu sıkıntı kartı ilk aldığım günden beri var diyebilirim. İlk test ettiğim oyun Ac4 BlagFlag idi ve oyunu cızır cızır bitirdim. Bu sesin ilk başta başka bir yerden veya pc'ye bağlı olan sinema sistemimden geliyo zannetmiştim ama sonra internette bu videoyu gördüm powercolor r9 280x coil whine - YouTube. Bu videoyu izledikten sonra anladım ekran kartından kaynaklandığını. Aslında sorum şu bu bobin cızırtısının karta ilerki zamanlarda bir zararı varmıdır ve aramızdaki diğer powercolor kullanıcılarında da böyle bir sıkıntı oldumu lütfen cevap verin iyi sosyaller.

Sesin ekran kartından geldiğinden emin misin? Ben daha önce güç kaynağı ve anakartta coil whine sorunu yaşadım ama onca ekran kartı kullanmama rağmen denk gelmedim. Eğer sesin ekran kartından geldiğinden eminsen hiç tereddüt etme servise yolla yada götür. Mümkünse değişiklik talep et nede olsa garanti süren devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı