R9 280x ve 270x

FurkanOz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu ekran kartlarıyla Gta 5 oynanılabilir mi tam bilmiyorum da bir de bu ekran kartları kaç yıl idare eder teşekkürler

Kartlar üst düzeydir. DirectX 12 ve MantleX tam desteklidir. En az 3 yıl sizi idare eder Full HD çözünürlükte.
GTA5 bunlar oynatmazsa ne oynatır merak ediyorum. GTA4 gibi olmaz zannetmiyorum. Optimizasyonla gelir oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartlar üst düzeydir. DirectX 12 ve MontleX tam desteklidir. En az 3 yıl sizi idare eder Full HD çözünürlükte.
GTA5 bunlar oynatmazsa ne oynatır merak ediyorum. GTA4 gibi olmaz zannetmiyorum. Optimizasyonla gelir oyunlar.
MantleX olarak düzeltelim hocam.

Arkadaşın sorusuna dönecek olursak Rockstar Games açıklamasında GTA4 gibi optimizasyon özürlü oyun çıkarmak istemediklerini, bu yüzden oyunun PC Platformuna geç çıkacağını söylemişti. (Çıkınca göreceğiz.) Bu kadar açıklamadan sonra oyunun çöp gibi çıkacağını zannetmem oyun düzgün bir şekilde çıkarsa Full HD çözünürlükte Ultra-High seviyesinde oynayabilirsiniz kanımca.

İyi günler dilerim.

AMD R9 serisi denilen ekran kartları üst düzeydir. Her türlü Oyunla ve Programla baş etmek üzere yapılmıştır.
Kafanızı takmadan uzun yıllar kullanırsınız...
Benim kart 1,5 yaşında banamısın demiyor... Çıkınca meraktan deniyim bakem...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı